Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Emily Rose

Emily Rose
Datum narození: 02.02.1981
Místo narození: Renton, Washington, USA

Životopis:

Je americká herečka, která se narodila 2. 2. 1981 v Rentonu, Washington. Získala titul MFA z herectví na UCLA. Také studovala na Vanguard University of Southern California v oboru divadelního umění.

Emily jsme mohli vidět zatím převážně v seriálech. Zahrála si v televizní show SMITH, zahrála si v dramatu z produkce HBO s názvem JOHN FROM CINCINNATI. Také si zahrála v BRATŘI A SESTRY. První rolí, kterou se dostala do podvědomí širšího diváckého spektra byla Trish Merrick v drama seriálu JERICHO.

Podílela se na vývoji hry Uncharted 1 a 2 pro Playstation a to jak dabováním postavy, tak především snímáním pohybů postavy. Objevila se v epizodních roličkách v seriálech ODLOŽENÉ PŘÍPADY, BEZE STOPY, POHOTOVOST, PRIVATE PRACTICE nebo DVA A PŮL CHLAPA.

Přesto největší roli získala až v roce 2010 v seriálu MĚSTEČKO HAVEN, který je inspirován povídkami Stephena Kinga. Emily si zde zahrála hlavní roli agentky Audrey Parkerové.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Útěk z dětství

Útěk z dětství

O filmu: Šestnáctiletá Carly občas uteče z domova a nejinak je tomu tentokrát. Když po hádce s matkou tajně opustí dům, chytí ji gang pašeráků s lidmi. Zoufalá žena napne všechny síly, aby dceru zachránila...Annalise O‘Neilová je svobodná matka,…
44 %
10490 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku