Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Emily Bergl

Emily Bergl
Datum narození: 25.04.1975
Místo narození: Milton Keynes, Buckinghamshire, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Emily Bergl se narodila v Milton Keynes v Anglii 25.4.1975 otci Angličanovi a matce z Irska. Když bylo Emily šest let, přestěhovali se do USA a usadili se v Chicagu. V tomto státě studovala Glenbrook South High School, a pak Grinnell College.

Poté co v roce 1997 promovala, se odstěhovala do New Yorku. Zde budovala svoji kariéru. Ze začátku vystupovala v divadle a po večerech pracovala v advokátních kancelářích. Byla vybrána do filmu CARRIE 2 / CARRIE 2: ZUŘIVOST, což byla její první práce na kameru.

Emily se vrátila zpět o divadla a začala představením Romeo a Julie. Postupem času se z ní stala téměř hvězda a mohli jsme ji opět vidět v televizi. Účinkovala v seriálech POHOTOVOST, POLICIE NEW YORK, PROVIDENCE, KRIMINÁLKA MIAMI, STAR TREK: ENTERPRISE, GILMOROVA DĚVČATA", UNESENI a další.

Emily Bergl však stále nezanevřela na divadlo a vystupuje na scéně na Brodway a v regionálních divadlech po celé zemi. Jejím posledním seriálem se stali MUŽI NA STROMECH, kde hraje mladou dívku Annie O´Donellovou, která přijede na Aljašku do malého městečka Elmo jako fanynka Marin Fristové.

Emily si dokázala vybudovat kariéru v divadle i v televizi jako jedna z mála v současnosti. Zahrála si role v drama i v komediích a spolupracovala s mnoha režiséry.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Diane Arbus: Příběh jedné obsese

Diane Arbus: Příběh jedné obsese

O filmu: Nicole Kidman a Robert Downey, Jr. předvádějí „pozoruhodné“ (Kenneth Turan, Los Angeles Times) herecké výkony v tomto smyšleném portrétu slavné fotografky Diany Arbus. Z okna svého bytu zahlédne osamělá žena v domácnosti Diane Arbus …
73 %
15018 zhlédnutí
Přehrát film
Carrie 2: Zuřivost

Carrie 2: Zuřivost

O filmu: Vítejte na Vysoké škole Bates. Dnes se naučíme pravidlo číslo jedna: buďte vždy zadobře s Rachel Longovou. protože tahle dívka disponuje neovladatelnou smrtící silou! Rachel je další nezvladatelnou studentkou vysoké, která se zde chce za…
39 %
12564 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku