Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Elrod, Scott

Elrod, Scott
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Scott Elrod se narodil 10. února 1975 v Německu do vojenské rodiny. Jeho otec byl vojenským pilotem F-16 a i Scott toužil po tom stát se pilotem. Udělal si licenci a po ukončení školy pracoval jako letecký dispečer Několikrát se stěhoval. Žil i na Filipínách, nakonec se usadil v Coloradu. Na střední škole Scott vynikal v matematice a přírodních vědách, hrál baseball a závodil na běžecké trati. Také závodil na motocyklech. Začal střídat zaměstnání (rozvážel pizzu). Zanedlouho se začal věnovat modelingu. Když viděl film Top Gun, rozhodl se začít s herectvím. Odešel do Los Angeles a začal navštěvovat kurzy herectví (šest dnů v týdnu). Zahrál si malé roličky v KRIMINÁLCE NEW YORK a Dny našeho života. Ty mu pomohly získat větší roli v seriálu MUŽI NA STROMECH. Ve volném čase se Scott věnuje létání, závodění (motocykly a automobily). V kondici se udržuje cvičením a kickboxem. Hodně času tráví se svým nejlepším přítelem, jehož jméno je Harley Davidson. Tak se jmenuje jeho zlatý labrador.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku