Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Elgort, Ansel

Elgort, Ansel
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Ansel Elgort je americký herec. Ztvárnil roli Tommyho Rosse v hororu Carrie. V blízké době se objeví jako Caleb Prior ve sci-fi Divergence a jako Augustus Waters ve filmu Hvězdy nám nepřály.Osobní životNarodil se v New York City v New Yorku. Jeho rodiče jsou fotograf Arthur Elgort, který pracoval pro módní časopis Vogue, a divadelní režisérka Grethe Barrett Holby. Jeho otec je ze židovské rodiny, zatímco jeho matka má anglické, německé a norské předky. Ansel má dva starší sourozence, bratra Warren, který je filmovým střihačem a sestru Sophie, která se živí jako fotografka. Když bylo Anselovi devět let, jeho matka ho vzala na konkurz na School of American Ballet. Navštěvoval Fiorello H. LaGuardia High School a Stagedoor Manor summer camp. Ve věku dvanácti let začal brát hodiny herectví a svou hereckou kariéru začal ve středoškolském divadelním představení Guys and Dolls. Objevil se i ve hře Regrets od Matta Charmana, která byla uváděna mimo Broadway.KariéraJeho filmový debut přišel ve vedlejší roli v filmu Carrie z roku 2013. Jeho první role, ve které se zviditelnil, je Caleb ve snímku Divergence, kde ztvárnil bratra hlavní postavy Tris, kterou hraje Shailene Woodley. Film je adaptací stejnojmenné úspěšné knihy od Veronicy Roth. V květnu 2013, ihned po ukončení natáčení Divergence bylo oznámeno, že Anselova další role bude Augustus Waters ve filmové adaptaci knihy Hvězdy nám nepřály od Johna Greena. Zde hraje opět po boku Shailene Woodley. Byl také obsazen do komedie s názvem Men, Women & Children režiséra Jasona Reitmana.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku