Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Edwards, Todd

Edwards, Todd
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Todd Edwards se narodil v americkém státě Michigan. Již v šesté třídě tvořil a natáčel filmy s vlastnoručně vyrobenými figurkami. Společného se svým bratrem Cory Edwardsem se v roce 1999 podílel na filmu Chillicothe (režie, scénář, role Wade Hinkleho) Chlupatí a opeření policisté ze zvířecího světa vyšetřují domácí výtržnost, v které jsou zapleteni Červená Karkulka, vlk, babička a dřevorubec v animované komedii na motivy známe pohádky Karcoolka (režie Cory Edwards). Todd Edwards se na filmu podílel jak scénáristicky tak režisérsky. Oba bratři zde také propůjčili hlasy některým postavičkám (v originální verzi). skládá Todd také písně a zpívá.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku