Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Dena Kaplan

Dena Kaplan
Datum narození: 20.01.1989
Místo narození: Johannesburg, Jižní Afrika

Životopis:

Je právě 20. ledna roku 1989 a v Johannesburgu v Jižní Africe se do židovské rodiny narodila jako druhé dítě malá Dena Kaplan. Netrvalo dlouho a v roce 1997, tedy v sedmi letech, se Kaplan stěhuje do Austrálie. Přesněji do druhého největšího města Melbourne, kde vystudovala střední školu.

V Austrálii také začíná její taneční kariéra. Dena tady absolvuje hodně tanečních prestižních školách. Například na Australian Ballet School, Jane Moore Academy of Ballt a City Dance Centre. Na pódiu se poprvé objevila po boku Davida Campbella jako baletka. Za nedlouho taky účinkovala jako tanečnice i zpěvačka v muzikálu Lví Král. Poté se stěhuje do New Yorku studovat Ailey School a Broadway Dance Center, kde dostala nabídku účinkovat v Broadway muzikálu, kterou ale nepřijala.

Její první televizní role přichází v roce 2005, kdy si střihla roli v seriálu Scooter: Secret Agent. Následovala role v jedné epizodě seriálu City Homicide a taktéž si zahrála Keli v seriálu Flight Of The Conchords. V roce 2009 dostala Kaplan svou první filmovou roli a to ve filmu In Her Skin neboli Já jsem ty. Zde se setkala například s Mirandy Otto, jež je známá třeba z Pána Prstenů, či se Samem Neillem. Její doposud asi nejznámější role je ovšem Abigail Armstrong v známém seriálu Dance Academy (2010-2012). V roce 2010 byla navíc obsazena jako Stephanie Wolfe do seriálu City Homicide, ve kterém si už jednou zahrála. V roce 2011 účinkovala Kaplan i v jednom hudebním klipu, konkrétně k písni "Flow" od zpěváka Chrise Sebastiana. Další její větší role je v seriálu Camp z roku 2013.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Já jsem ty

Já jsem ty

O filmu: Film podle skutečné události, která se stala v roce 1999, vypráví příběh patnáctileté australské dívky, která se stane nezvěstnou a později je nalezena mrtvá. Policejní vyšetřování následně odhalí hrozivou pravdu o jejím vrahovi. Celou…
62 %
8235 zhlédnutí
Přehrát film
Honey 3

Honey 3

O filmu: fruitixx (hodnocení, komentáře) https://tracker.cztorrent.net/torrent/honey-3-2016/383154
0 %
56839 zhlédnutí
Přehrát film
Dance Academy: The Movie

Dance Academy: The Movie

O filmu: /
0 %
36867 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku