Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Deanne Bray

Deanne Bray
Datum narození: 14.05.1971
Místo narození: Canoga Park, Kalifornie, USA

Životopis:

Deanne Bray, narozená 14. května 1971, je od narození hluchá na pravé ucho a na levé musí používat naslouchátko pro neslyšící. Od mala trénovala odezírání ze rtů a znakovou řeč a tak umí velmi dobře komunikovat i psát.

K hraní se dostala v Northringenu, kde studovala biologii a byla členkou taneční skupiny Prim West. Deanne se začala objevovat v různých shows, poté se dostala do seriálu o neslyšící agentce FBI jménem Sue Thomas a tato role ji proslavila nejvíce. Později v Kalifornii učila neslyšící děti a založila program gramotnosti "The Little Bookworm Club". Do tohoto programu se přidalo organizací.

V současnosti Deanne žije se svým manželem Troyem Kotsurem v Los Angeles. Troy je také hluchý a stejně jako jeho žena se živí herectvím. Objevil se i v jedné epizodě seriálu o Sue Thomasové. V roce 2005 se manželům narodila dcera Kyra Monique Kotsur.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku