Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Davidson, Eileen

Davidson, Eileen
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Eileen Davidson se narodila 15.června 1959 v Kalifornii. Tato herečka se nejvíce proslavila v seriálu Mladí a neklidní (The Young and the Restless) rolí Ashley Abbott, hrála ji od roku 1982-1989,199-součastnost). Dalším jejím největším úspěchem byl seriál Tak jde čas (Days of our Lives), tento seriál začal vysílat už od roku 1965 a vysílá se dodnes. Třetí úspěch zaznamenal seriál Santa Barbara (1991-1993), kde hrála Kelly Capwell. V roce 2007-2008 hostovala v seriálu Báječní a bohatí (The Bold and the Beautiful).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku