Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
David Garrison

David Garrison
Datum narození: 30.06.1952
Místo narození: Long Branch, New Jersey, USA

Životopis:

David Garrison se narodil učitelce Maude a správci školy Earlu B. Garrisonovým ve státě New Yersey. Vystudoval summa cum laude na Bostonské Univerzitě College of Fine Arts.

I když je známý především roli Stevea Rhodese v sitcomu MARRIED... WITH CHILDREN (Ženatý se závazky) a nebo jiným rolím v seriálech, je také divadelním hercem (roli Stevea musel opustit právě kvůli divadlu, do role se vrátil ve čtyřech epizodách v různých sériích).

David hrál v mnoha hrách na Broadwayi a nebál se ani účinkování v muzikálech (svůj muzikální talent předvedl i v jednom díle seriálu MARRIED... WITH CHILDREN). Ale jeho televizní role byly také úspěšné a může se pyšnit účasti na seriálech jako je BOSTON WEST WING (Západní křídlo Bílého Domu), EVERYBODY LOVES RAYMOND (Raymonda má každý rád) SABRINA, THE TEENAGE WITCH (Sabrina, mladá čarodějka), WITHOUT A TRACE (Beze stopy), LAW & ORDER (Zákon a pořádek), JUDGING AMY (Soudkyně Amy), MURDER, SHE WROTE (To je vražda, napsala) či NYPD BLUE (Policie New York).

V současnosti David stále hraje divadlo a věnuje se své přítelkyní Patricii Ben Petersonové. Žije střídavě v New Yorku a v Santa Fé v Novém Mexicu. Byl nominován na několik divadelních cen, mimo jiné i na tu za nejlepšího herce.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Creepshow

Creepshow

O filmu: Hororový klasik George A. Romero spojil sily s literárnym hororovým klasikom Stephenom Kingom a na základe filmového scenára Romero natočil poviedkový film s riadne čiernym zmyslom pre humor. Deň otcov je o chlapíkovi, ktorý vstal z…
70 %
15369 zhlédnutí
Přehrát film
Podprsenka

Podprsenka

74 %
2495 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku