Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
David Austin

David Austin

Životopis:

David Austin, celým jménem David Mark Austin, se narodil 19. 1. 1967 v Sydney v Austrálii.  Po osmi měsících od narození Davida se rodina přestěhovala na Nový Zéland do města Auckland. Se školou skončil již v 15 letech a šel se vyučit na školu do Otahuhu. Až do devadesátých let vystřídal mnoho povolání.

V roce 2004 šel znovu studovat, tentokrát obor médií v SAE Institutu v Aucklandu.  V roce 2007 se dal na herectví a začal se objevovat v reklamách, především s tématikou bezpečností silničního provozu. Poté následovala zatím jeho nejvýznamnější role a to postava Medicuse v seriálu Spartacus. Konkrétněji v sériích Spartakus: Krev a písek a  Spartakus: Bohové arény.  Dále si zahrál menší roli ve snímku Cesta samuraje. Momentálně by se měl objevit ve filmu Compound.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Cesta samuraje

Cesta samuraje

O filmu: Samuraj Yang je v Číně legendou, válečníkem zrozeným na bitevním poli. Má za úkol vyvraždit poslední členy nepřátelského klanu. Úkol splní až na malou drobnost. Ponechá naživu malé dítě. Spolu s ním utíká z Číny, aby našel útočiště kdesi…
61 %
40518 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku