Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Darroussin, Jean-Pierre

Darroussin, Jean-Pierre
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Natáčí už od roku 1979 s takovými režiséry jako je Philippe de Broca, Bertrand Blier, Cédric Clapiche, Robert Guédigan a další. Ve své kariéře získal již řadu ocenění: v roce 1994 - nominace na cenu César v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší mužské roli za film Cuisine et dépendances v režii Philippe Muyla. V roce 1996 získal Zvláštní cenu poroty a publika na filmovém festivalu v Montrealu v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší mužské roli za film Un air de famille, (režie Cédric Clapisch). V roce 1999 přišla další nominace na cenu César v kategorii Nejlepší herec v hlavní mužské roli za film Le Poulpe (režie Guillaume Nicloux). Jmenujme ještě Cenu CICAE na festivalu v Cannes 1999 v sekci Patnáctka režisérů a Nejlepší herec na festivalu v Namur v roce 1999. V roce 1992 se rozhodl vyzkoušet si režii, a to krátkometrážního filmu C´est trop con s Patrickem Bonnelem a Nathalie Richard.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku