Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Danica Stewart

Danica Stewart
Datum narození: 02.08.1983

Životopis:

Dancia Lyn Stewart v roce 2001 úspěšně ukončila studium na Southridge High School ve městě Kennewick ve státě Washignton, kde se také narodila. Její rodiče se jmenují Donna a John. Během studia na střední škole byla roztleskávačkou a studovala herectví v Seattlu. V 18 letech se přestěhovala do Hollywoodu.

Její první herecká příležitost přišla tehdy, když byla vybrána, aby ztvárnila postavu Roxanne „Rocky“ Briggsové v pilotním filmu HOME OF THE BRAVE o vojákovi, který se vrací domů ke své ženě a čtyřem dětem. Tento film, kde jejími hereckými partnery byli Rob Estes a Drew Fuller, ale boužel nebyl nikdy odvysílán. Významnější role poté přišla v podobě postavy Maxie Jonesové v seriálu GENERAL HOSPITAL. Danica si zahrála i v několika dalších seriálech jako CSI: MIAMI, CSI: LAS VEGAS, SKIN, QUINTUPLETS, OLIVER BEANE, COASTAL DREAMS (Zoe) nebo DRZÁ JORDAN. Její ale bezesporu nejznámější rolí je zatím role Jessicy Bennett Lesterové v seriálu PASSIONS. Danica, která je přírodní blondýnkou, si kvůli této roli dokonce obarvila vlasy na černo. K jejím koníčkům, kterým se ráda věnuje ve volném čase, patří tanec, gymnastika, roztleskávání, jízda na kolečkových bruslích a lyžování.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Až do dna

Až do dna

O filmu: Owen (Jason Mewes) je jeden z nejlepších barmanů na Středozápadě USA. To však nestačí, protože jeho otec nutně potřebuje velkou sumu peněz, aby nepřišel o svou malou hospůdku. A protože Owen není vůbec žádný troškař, nasedá na letadlo a…
18 %
10215 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku