Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Dane, Eric William

Dane, Eric William
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Eric William Dane se narodil 9.11.1972 v San Franciscu v Kalifornii. Má mladšího bratra, jeho otec je architekt a interiérový designer a jeho matka byla žena v domácnosti. Na střední škole byl velmi dobrým atletem a právě tady začal hrát v amatérském divedle a uvědomil si, že tohle je to, co chce dělat. Přestěhoval se do Los Angeles a právě tady v roce 1993 dostal svou první televizní roli. Později si zahrál v několika epizodách seriálů Ženatý se závazky a Roseanne. Jako guest star byl obsazen do seriálu Čarodějky jako přítel a šéf jedné z hrdinek, Jasona Deana. Pak přišla role Dr. Coopera v seriálu Gideon's crossing. Jako plastického chirurga Marka Sloana jsme jej mohli spatřit v seriálu Chirurgové. V neposlední řadě ho můžeme znát z filmu X-men: Poslední vzdor jako Jaimeho Madroxe. 29. října 2004 se oženil s herečkou Rebeccou Gayheart. 3. dubna se mu narodila dcera Billie Beatrice.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku