Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Dalip Singh

Dalip Singh
Datum narození: 27.08.1972
Místo narození: Dhirana, Himachal Pradesh, Indie

Životopis:

Dalip Singh Rana se narodil 27. srpna 1972 (Dhirana, Himachal Pradesh, Indie). Je to rajputo-indický profesionální wrestler a herec, známý pod svým jménem z ringu The Great Khali. Dalip je se svojí výškou 2,16 metrů a váhou okolo 180 kilogramů (400 pounds) nepřehlédnutelný. Jeho otec Jwala Ram a matka Tandi Devi jsou normálního vzrůstu, je jedním ze sedmi sourozenců, ale dědeček měl výšku 1,98 metrů.

Kvůli chudobě moc do školy nechodil, ale pro svoji výšku a sílu začal pracovat v mladém věku jako rozbíječ kamenů u silnice. Za denní mzdu kupoval chleba pro svoji chudou rodinu. Jak dospíval, začal hrát různé sporty a dokázal, že je dobrým sportovcem. Zalíbila se mu také kulturistika a při práci se jí věnoval.

Generální ředitel punjabské policie Mr. M.S. Bhullar viděl Dalipa a jeho kulturistický talent a rozhodl se mu pomoci. V roce 1993 dostává práci policisty u punjabské policie, protože má více finančních prostředků, začíná se kulturistice více věnovat. Po letech tvrdé práce a cvičení vyhrává kulturistický titul Mr. India v letech 1997 a 1998.

V roce 1999 odjíždí za podpory přátel a rodiny do USA s pracovním povolením a připojuje se k wrestlingové škole All Pro Wrestling, kde několik měsíců trénuje a učí se wrestling (zápasení). Jeho debutový zápas v All Pro Wrestling (APW) se konal v říjnu 2000. Dalip Singh a jeho tag teamový partner Tony Jones zápasili proti The West Side Playaz. Od říjnu 2001 do března 2002 zápasí pod New Japan Pro Wrestling (NJPW).

Na nějaký čas se vrací do Indie, kde tráví čas s rodinou. V roce 2004 dostává nabídku zahrát si v hollywoodském filmu TRESTNÁ LAVICE (2005). Od 2. ledna 2006 se Dalip Singh stává první indickým profesionálním wrestlerem u World Wrestling Entertainment (WWE). V roce 2007 se stává World Heavyweight Champion (světovým šampionem v těžké váze) a je také držitelem ceny Slammy Award za "Damn!" Moment of the Year (2008) The Great Khali políbil kameru. V říjnu 2011 končí jeho smlouva s WWE a Khali se vrací do Indie, aby pokračoval v herecké kariéře.

Khali je velmi nábožensky založený člověk (Sikh). Medituje každý den. Nekonzumuje alkohol, drogy, tabák a kafe. Za svoji výšku nevděčí gigantismu ani akromegalii. Každý den trénuje ráno a večer v posilovně dvě hodiny. Od 27. února 2002 je jeho ženou Harminder Kaur. Jeho zápasnické jméno "The Great Khali" je podle hinduistické bohyně Kali. V roce 2007 podstoupil chirurgický zákrok na obou kolenou, protože klouby ztrácely svojí pružnost. Dalipův obvod hrudníku je 1,6 metrů. Dalip Singh Rana je též známý pod jmény Giant Singh, Khali, The Great Khali a Dalip Singh.

Objevil se v nespočtu dokumentů a pořadů z prostředí wrestlingových zápasů. 26. května 2005 se objevil v NOČNÍ SHOW CONANA O'BRIENA. Jeho první filmová příležitost přišla s filmem TRESTNÁ LAVICE (2005). Následovaly další americké filmy DOSTAŇTE AGENTA SMARTA (2008) a SUPER MAC (2010). Doma v Indii si zahrál ve filmech KUSHTI (2010) a RAMAA: THE SAVIOUR (2010).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Trestná lavice

Trestná lavice

O filmu: Poté co prodal zápas svého týmu a byl vyloučen z fotbalové ligy, v opilosti ukradne auto své přítelkyně a po honičce s policií je zavřen na 3 roky do věznice, kde dozorci mají svá pravidla. Paul Crew (A. Sandler), hráč amerického fotbalu,…
75 %
307405 zhlédnutí
Přehrát film
Po stopách Marsupilamiho

Po stopách Marsupilamiho

O filmu: Reportér Dan Geraldo (Alain Chabat) přijíždí do Palombie, aby zde získal námět pro svoji exkluzivní reportáž. Spolu s poněkud bláznivým průvodcem Pablitem (Jamel Debbouze) se vydají na dobrodružní cestu, na které je čeká jedno překvapení…
56 %
13947 zhlédnutí
Přehrát film
Dostaňte agenta Smarta

Dostaňte agenta Smarta

O filmu: Když je jednoho dne napadeno velitelství americké zpravodajské tajné služby a identita většiny zaměstnanců je prozrazena, jejímu šéfovi nezbývá nic jiného, než do akce poslat i horlivého analytika Maxwella Smarta, který už dlouho sní o tom…
64 %
56751 zhlédnutí
Přehrát film
Super Mac

Super Mac

O filmu: Pouze jeden americký hrdina získal hodnost zelených baretů, Navy SEAL a armádních Ranger. Jen jednomu bylo uděleno 16 purpurových srdcí, 3 Kongresové medaile cti a 7 medailí prezidenta za statečnost. Je jím MacGruber. Před 10 lety, poté co…
45 %
13355 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku