Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
D'Arcy, James

D'Arcy, James
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Tento charizmatický herec se narodil 26.srpna 1975 v Londýně, Velké Británii. Jeho rodné jméno bylo Simon D´Arcy. K hraní se dostal téměř náhodou. Po dokončení tříletého studia na Christ's Hospital (1984-1991) se vydal do Autrálie studovat dramatický obor na škole Perth, kterému se začal věnovat. Když se vrátil do Londýna žádal o přijetí na dramatickou školu. Vystudoval tříletý kurs v LAMDA, Londýnské akademii hudby a herectví. Dokončil jí v roce 1995. Během studia v LAMDA získal zkušenosti hraním v různých seriálech, např.:Heracles, As You Like It, Wild Honey, The Freedom of the City a v Sherlock Holmes. Tím se jeho kariéra rozběhla a mezi jeho asi nejznámější role patří v mini-serie Rebel Heart nebo vedlejší role v Sherlock Holmes a v Poirot episodě Mystery of the Blue Train (2005). Nové zkušenosti ho vyzvedli mezi elitu a začal se objevovat také v nám známějších filmech, mezi které bych zařadila Master & Commander: The Far Side of the World, ve kterém si zahrál s Russlem Crowe nebo snímek Rise: Blood Hunter, ve kterém hraje s Lucy Liu a kde stvárnil roli biskupa. Podobnou roli si zahrál také ve velmi známém Vymítači ďábla: Zrození zla (Exorcist: The Beginning).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku