Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Criss Angel

Criss Angel
Datum narození: 19.12.1967
Místo narození: Long Island, New York, USA

Životopis:

Christopher Nicholas Sarantakos, který se narodil dne 19. prosince roku 1967, používá umělecké jméno „Criss Angel“, pod kterým vystupuje celou svoji kariéru. Criss umí nejen kouzlit, ale zabývá se také hudbou, eskapologií a kaskadérstvím. Byl vychován na Long Islandu, New York, a vystudoval střední školu East Meadow.

Je známý hlavně díky své televizní show CRISS ANGEL MISTR MAGIE. Má za sebou natočených již 8 sezón. Sezóny 1 a 2 byly nafilmovány v Aladdinovi v Planet Hollywood v Las Vegas, sezóna 3 pak v hotelu Luxor.

Ačkoliv Angela bylo možno spatřit s jeho ženou v 6. epizodě první sezóny (2005) při představení iluze uhoření zaživa, nebyla uváděna jako jeho žena. Raději byla uváděna jako jeho přítelkyně. Během rozvodového procesu právník jeho manželky, Joanne Sarantakos, prohlásil, že jejich svazek byl kvůli jeho kariéře záměrně utajován. V listopadu 2008 Angel začal chodit s Holly Madisonovou, bývalou přítelkyní Hugha Hefnera.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku