Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Colleen Haskell

Colleen Haskell
Datum narození: 06.12.1976
Místo narození: Bethesda, Maryland, USA

Životopis:

Colleen Marie Haskell se narodila 6. prosince 1976 v Bethesdě, ve státě Maryland, Johnovi a Patricii Haskellovým. Studovala na Walter Johnson High School a později graduovala na University od Georgia. Do povědomí se dostala účastí v první řadě americké reality show TROSEČNÍK na Borneu a jednou z hlavních rolí ve filmu ZVÍŘE.

V roce 2001 získala hlavní roli v komedii ZVÍŘE, ve které hraje lásku Roba Schneidera. Schneider práci s Coleen komentuje jako jednu z nejzábavnější části točení filmu. Později pracovala jako asistentka režiséra Michael Essany Show v roce 2003.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Zvíře

Zvíře

O filmu: Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se…
43 %
49227 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku