Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Chelsea Kane

Chelsea Kane
Datum narození: 15.09.1988
Místo narození: Phoenix, Arizona, USA

Životopis:

Chelsea Kane Staub sa narodila 15. septembra 1988 Johnovi a Becky Staubovcom vo Phoenixe v americkom štáte Arizona. Podľa jej slov tu žila ako vo vlastnom svete.

Už keď mala šesť rokov, zistila, že ju najviac baví herectvo a vystupovanie pred ľuďmi. Je jednou z mála hollywoodskych herečiek, ktoré naplno navštevovali a dokončili školu. Mala dosť náročný život, medzi hudobné a tanečné nácviky sa musela zmestiť škola a domáce úlohy.

V pätnástich sa jej podarilo presvedčiť rodičov, aby sa presťahovali do Hollywoodu, kde mala šťastie a dostala rolu v televíznom seriáli J.O.N.A.S. Hrá v ňom najlepšiu kamarátku populárnej hudobnej skupiny Jonas Brothers, Stellu Melone.

Zahrala tiež i v ďalšom disneyovskom projekte, filme Starstruck.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Bratz

Bratz

O filmu: Byly to čtyři nerozlučné kamarádky, které nemohlo nic rozdělit. Když ale nastoupily do prváku na střední škole, objevil se nafoukaný předseda studentského výboru, který se rozhodl jejich přátelství rozbít.
21 %
83399 zhlédnutí
Přehrát film
Rande s hvězdou

Rande s hvězdou

O filmu: Disney DVD vám přináší unikátní zážitek: rozšířenou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu “Got to Believe”, ale také bonusový snímek Rock-Along a tři hudební videoklipy! Dejte si Rande s…
48 %
184864 zhlédnutí
Přehrát film
Lovestruck: The Musical

Lovestruck: The Musical

O filmu: Matka chce zabrániť dcére v sobáši s talianskym plejbojom a vďaka zázračnému elixíru omladne o 30 rokov. Podarí sa matke s výzorom 22-ročného dievčaťa zmariť rovnako starej dcére svadbu v Taliansku?Harper bola kedysi jednou z najlepších…
46 %
75112 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku