Statistika návštěvnosti kin: 18.05 - 24.05   :   Violetta - koncert - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |   Dvojrole - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |   Konto separato - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |   Silnice - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |   Tik-Tak - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Charlton Heston

Charlton Heston
Datum narození: 05.04.2008
Místo narození: Beverly Hills, Los Angeles, Kalifornie, USA

Životopis:

Michelangelo, Ben Hur, Mojžíš - těžko si vybrat. Jedno je však jisté, na většinu postav tohoto chlapíka s ostře řezanými rysy a pádným, velitelským hlasem se jen tak nezapomíná!

Vyrůstal v michiganské Svaté Heleně, městečku o sto obyvatelích. Rodina se později přestěhovala do illinoiské Winnetky, kde Heston navštěvoval New Trier Township High School East. Ve volném čase tu vynikal např. v tenise. Poprvé se herecky angažoval na různých chicagských rozhlasových stanicích. Jeho filmovým debutem bylo nezávislé studentské zpracování Ibsenovy klasiky PEER GYNT (1941). V letech 1943-1946 sloužil v americkém letectvu. Válku prožil jako radista B-29 na Aleutách a dosáhl seržantské hodnosti. S manželkou Lydií Clarke se přestěhoval do New York, kde si oba vydělávali i manekýnskou profesí. Heston se však již začínal soustředit na divadlo a v roce 1947 s manželkou spoluzakládal Thomas Wolfe Memorial Theatre v severokarolínském Asheville, kde se angažoval i jako režisér např. v inscenaci komedie Hugha Herberta Kiss and Tell. Ještě týž rok si Heston odbyl svoji brodwayskou premiéru ve hře Antony and Cleopatra. V roce 1948 většinou hrával v pennsylvánské Mt.Gretně, avšak tehdy již přišla jeho televizní premiéra v sérii Studio One, které se věnovalo slavným dramatickým příběhům. Heston si nejprve zahrál Marca Antonia ve filmu JULIUS CAESAR a hned nato Heathcliffa v WUTHERING HEIGHTS (oboje 1949) Jane Eyre.

Na čas se navrátil na Brodway ve hře Josepha Hayese "Leaf and Bough". Ještě v roce 1950 však stihnul svůj hollywoodský debut, a to hned hlavní rolí ve filmu noir DARK CITY Williama Dieterleho. Stále však upřednostňoval práci pro televizi, především v antologiích jako "Suspense", "Chrysler Medallion Theater", "The Clock", "Robert Montgomery Presents Your Lucky Strike Theater", "Schlitz Playhouse of Stars", "Climax!" či "Philco Playhouse". Svojí první spoluprácí s Cecilem DeMillem se však již definitivně přesunul do nejvyšších pater Hollywoodu. Jednalo se rovnou o důležitou roli Brada Bradena v nejlepším filmu roku, v monumentálním cirkusáckém představení GREATEST SHOW ON EARTH (1952). Stále nezapomínal ani na práci pro rádio jak v rozhlasových dramatech (Double Indemnity - 1952), tak "pouze" ve vypravěčské úloze (Kaleidoscope - 1953). DeMille si své nově objevené hvězdy uměl vážit, a když roku 1956 točil svůj remake vlastního DESATERA PŘIKÁZÁNÍ, obsazení role Mojžíše bylo jasné. Hestonův Mojžíš patří rozhodně k těm nejlepším a po právu tak odstartoval Hestonovu dráhu skvělých historických postav.

V roce 1958 si Heston zahrál s Janet Leigh a Orsonem Wellesem ve Wellesově DOTEKU ZLA. Ten samý rok ztvárnil Zvíře v Beauty and the Beast, epizodě dětské antalogie Shirley Temple's Storybook stanice NBC (Kráska - Claire Bloom). Tehdy též poprvé spolupracoval s režisérem Williamem Wylerem a zahrál si Steva Leeche ve VELKÉ ZEMI (1958). Spolupráce s Wylerem se Hestonovi nesmírně vyplatila, protože již o rok později nadchnul hlavní rolí v jednom z nejúspěšnějších filmů všech dob - ve Wylerově BEN HUROVI (1959); právě za roli židovského vlastence Heston obdržel svého "jediného" Oscara. Následující historickou postavou byl Rodrigo Díaz de Bivar z filmu CID (1961) Anthony Manna. Svoji pozdější vypravěčskou kariéru načal roku 1963 krátkým filmem THE FIVE CITIES OF JUNE. Odbyl si i svoji první vlasteneckou TV-movie THE PATRIOTS (1963) George Schaefera a roli jednoho ze zakladatelů USA - Thomase Jeffersona. Pustil se i do podnikání a v roce 1965 založil produkční společnost Court Films. Další Hestonem výborně ztvárněnou historickou postavou se stal Michelangelo v antagonistickém dramatu dvou velkých mužů - VE SLUŽBÁCH PAPEŽE (1965). Do jeho sbírky historických postav následně přibyl i Jan Křtitel ve Stevensově velkolepém, ale neúspěšném monumentálním eposu THE GREATEST STORY EVER TOLD (1965). Na této roli sice nemohl nic zkazit, ale také si jí rozhodně nepolepšil.

Neopomenutelné jsou též početné westerny, především Packinpahův MAJOR DUNDEE (1965) a jeden z Hestonových oblíbených filmů - nevšední realistický western WILL PENNY (1968) Toma Griese. Heston nezapomínal ani na svá milovaná prkna, jež znamenají svět, a jeho Sir Thomas More z hry "A Man for All Seasons" Roberta Bolta byl s úspěchem přijímán v Chicagu, Los Angeles i Miami. Zajímavou kapitolou jeho herecké kariéry je astronaut Taylor lapený na planetě opic v PLANETĚ OPIC (1968) i Hestonova poněkud menší role ve slabším pokračování opičí klasiky DO NITRA PLANETY OPIC (1970). Každopádně však Heston už nemusel nikam spěchat, a tak si v roce 1968 zahrál ve své na dlouhá léta (do roku 1984) poslední televizní roli earla z Essexu v ELIZABETH THE QUEEN (produkce NBC), historickém dramatu s Judith Anderson, režírovaném opět Schaeferem.

Heston si v roce 1971 poprvé přičichl k režisérskému řemeslu, a to filmem ANTONY AND CLEOPATRA (1972), v němž si též zahrál a pro nějž na krátko založil vlastní produkční společnost Folio Films. Jednalo se o první Hestonovu neamerickou (britskou) produkci a první z šesti spoluprácí s výkonným ředitelem Peterem Snellem, jenž nadále zabezpečoval jak Hestonovy režijní pokusy, tak obdobnou činnost Charltonova syna Frasera. V průběhu první poloviny sedmdesátých let, zcela ve vleku dobové sci-fi módy, si Heston zahrál v remaku THE LAST MAN ON EARTH - v THE OMEGA MAN (1971) a v lidojedském thrilleru SOYLENT GREEN (1973). Ten samý rok převzal jednu z prvních vedlejších rolí v pravém slova smyslu - kardinála Richelieu - v hollywoodském velkofilmu TŘI MUŠKETÝŘI (1973); rok nato si ji zopakoval ve "dvojce" TŘI MUŠKETÝŘI 2 / ČTYŘI MUŠKETÝŘI (1974.) V sedmdesátých letech se ojevil i v řadě katastrofických snímků - včetně slavného ZEMĚTŘESENÍ (1974).

Podruhé si práci režiséra vyzkoušel ve filmu ZLATÝ DŮL (1982), kde si pochopitelně i zahrál. O scénář i produkci se postaral Hestonův syn Fraser. V této době byl Heston již spíše legendou než "pracujícím" hercem, a proto není divu, že se začal pomalu navracet k práci v televizi, nejprve minisérií televize CBS "CHIEFS". Zatímco v proslulé a úspěšné "soap opeře" "DYNASTIE" dostal Hestonův Jason Colby prostor pouze ve třech dílech (The Californians - 9. října 1985, The Man - 16. října 1985, The Titans - 13. listopadu 1958), v jejím vedlejším produktu "COLBYOVÉ" si již Heston na nedostatek hereckých příležitostí stěžovat nemohl. Jeho třetím režijním počinem byl televizní remake MAN FOR ALL SEASONS, A (1988), jejž též režíroval. Jeho syn Fraser se opět účastnil natáčení, tentokrát jako jeden z producentů filmu.

V této době už poměrně silně zasahoval do politiky, účastnil se debat k ožehavým tématům typu:""Government is not the solution; it is the problem"(Vládní systém není řešením, nýbrž problémem.) Přestože kdysi začínal jako demokrat, nyní už byl jasně konzervativním republikánem a jeho názory nebyly přijímány zrovna nejpřívětivěji. V roce 1990 si zahrál Johna Silvera v televizním filmu svého syna OSTROV POKLADŮ (1990) a rok nato takřka "zkompletoval" svoji sbírku slavných historických postav Sherlockem Holmesem v KRVAVÉ PŘÍSAZE (TV), v níž ho opět režíroval Heston mladší. V roce 1997 bylo jeho popularity a vztahu k tématu využito ve filmu CHARLTON HESTON PRESENTS THE BIBLE. To, jaké úcty se těší u současných režisérů, lze jednoduše dokumentovat na řadě malých roliček nebo i úloh vypravěče v mnoha významných filmech devadesátých let. Ať jde o Hestonova Spencera Trilbyho v Cameronových PRAVDIVÝCH LŽÍCH (1994), Jacksona Harglowa z Carpenterova ŠÍLENSVÍ/ VE SPÁRECH ŠÍLENSTVÍ (1994), spíše krásně symbolickou roli krále na šachovnici v Branaghově HAMLETU (1996), komisaře ve Stoneových VÍTĚZECH A PORAŽENÝCH (1999) či koneckonců i Hestonův podmanivý hlas, jenž podbarvuje Bayův katastrofický snímek ARMAGEDDON (1998).

V roce 1998 si zahrál sám sebe V jedné epizodě "PŘÁTEL". Nebojácně oznámil, že podstoupil léčení, aby se zbavil svých problémů s pitím. Když v roce 2001 Tim Burton natočil svoji verzi PLANETY OPIC, bylo takřka jeho povinností, aby se v tomto filmu, byť jen v malé roličce umírajícího Zaia, mihnul i tak slavný popularizátor této ságy Charlton Heston.

Je horlivým obhájcem "Bohem daného" práva na nošení zbraní, za něž se nebál při mnoha příležitostech agitovat. Více jak šedesát let (od 17. března 1944) je ženat s Lydií Clarke, s níž má dvě děti. V říjnu 1997 se umístil v anketě britského časopisu Empire "The Top 100 Movie Stars of All Time" (100 největších filmových hvězd všech dob) na 28. pozici. V roce 2001 si ho kvůli jeho obraně práva na držení vlastní zbraně vzal na mušku oblíbený, často však až demagogický dokumentarista Michael Moore ve svém povedeném dokumentu BOWLING FOR COLUMBINE. Už tady se ukázalo, že Heston na tom není zdravotně nejlépe. O rok později pak Charlton statečně oznámil, že trpí Alzheimerovou chorobou. Svým statečným vzdorem a bojem se zákeřnou nemocí byl vzorem mnoha podobně postiženým osobám. Nevzdával se ani své herecké práce. Ještě v roce 2003 ztvárnil Josefa Mengeleho ve filmu MY FATHER, RUA ALGUEM 5555. Tato role se stala zároveň i jeho poslední. Charlton Heston zemřel 5.4.2008 ve svém domově v Beverly Hills obklopen kruhem svých nejbližších.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Planeta opic

Planeta opic

O filmu: Někde ve vesmíru přece musí být něco, co je lepší než člověk. Když se Charlton Heston a a další dva astronauti proberou z hluboké hybernace, zjistí, že jejich kosmická loď je zničena. Při útěku zjistí, že přistáli na planetě, na které žijí…
85 %
104186 zhlédnutí
Přehrát film
Armageddon

Armageddon

O filmu: Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to…
74 %
160813 zhlédnutí
Přehrát film
Šílenství

Šílenství

O filmu: Pojišťovací vyšetřovatel John Trent (Sam Neill) je pověřen prozkoumáním náhlého zmizení fenomenálního hororového spisovatele Suttera Cane (Jürgen Prochnow). Ten má těsně před uzávěrkou své doposud nejlepší knihy, ale stále nedoručil…
74 %
29043 zhlédnutí
Přehrát film
Waynův svět 2

Waynův svět 2

O filmu: Wayne Campbell s kamarádem Garthem Algarem stále vysílá svou bláznivou show, také pořád ještě chodí se zpěvačkou Cassandrou to už pochopitelně bez Gartha. Přes dobře míněné rady okolí stále odmítá dospět, protože by ještě rád vykonal…
54 %
8992 zhlédnutí
Přehrát film
Ve službách papeže

Ve službách papeže

O filmu: Historický film, který zachycuje souboj vůle dvou silných individualit ve sporu sochaře Michelangela a papeže Julia II. o výzdobu Sixtinské kaple.
86 %
18100 zhlédnutí
Přehrát film
Válečník

Válečník

O filmu: Americký historický film o mužích, kteří rozpoutali válku kvůli ženě. Dramatický příběh se odehrává v jedenáctém století, kdy se lenní rytíř Chrysagon rozhodne využít svého práva "první noci", které mu zaručuje právo strávit svatební noc s…
69 %
19293 zhlédnutí
Přehrát film
55 dní v Pekingu

55 dní v Pekingu

O filmu: Láska, válka a hrdinství jdoucí za hranice lidského chápání jsou hlavními postavami jednoho z nejúžasnějších příběhů hollywoodské historie. Charlton Heston hraje odvážného vojenského velitele, který společně s hrstkou věrných hájí proti…
67 %
4576 zhlédnutí
Přehrát film
Pravdivé lži

Pravdivé lži

O filmu: Zvláštní agent Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení, ale jeho žena Helen (Jamie Lee…
79 %
51652 zhlédnutí
Přehrát film
Herkules

Herkules

O filmu: Hercula, syna vládce bohů Dia, unesli z kolébky na Olympu. Odporní nohsledi proradného krále podsvětí Háda naštěstí nedotáhli svůj úkol do konce - podařilo se jim sice Hercula pomocí kouzelného lektvaru téměř zbavit božství, ale k smrtící…
78 %
118544 zhlédnutí
Přehrát film
Jako kočky a psi

Jako kočky a psi

O filmu: Ovládnout svět - o to tady běží! Už od počátků věků zuří na planetě Zemi tajná válka o její ovládnutí mezi dvěma rasami. Ta válka je tak dobře skryta lidským zrakům, že se klidně může odehrávat ve vašem obýváku a vy ji ani…
51 %
65977 zhlédnutí
Přehrát film
Velká země

Velká země

O filmu: Bývalý námořní kapitán James McKay přijede na Západ se svou snoubenkou Patricií Terrillovou. Mladá žena je dcerou nejmocnějšího muže v kraji, majitele obrovského ranče Henryho Terrilla. James se budoucímu tchánovi zamlouvá, ovšem jen do…
85 %
19130 zhlédnutí
Přehrát film
Cid

Cid

O filmu: Charlton Heston ako španielsky rytier Rodrigo Díaz de Vivar, prezývaný El Cid a Sophia Lorenová ako jeho nedosiahnuteľná láska Jimena sú hrdinami príbehu o odvahu a cti, o túžbe vzoprieť sa vžitým pravidlám, o láske a priateľstve, o dôvere…
83 %
15797 zhlédnutí
Přehrát film
Vítězové a poražení

Vítězové a poražení

O filmu: Quaterback týmu Miami Sharks Jack Rooney (Quaid) sa zraní a trenér Tony DAmato (Pacino), pošle na ihrisko mladého, namysleného quaterbacka Willieho Beamena (Foxx), ktorý si behom troch zápasov zarobí peniaze a získa slávu. Až pokým sa…
83 %
27007 zhlédnutí
Přehrát film
Do nitra Planety opic

Do nitra Planety opic

O filmu: Druhá část slavného sci-fi filmu Planeta opic. Paul Dehn a Mort Abrahams, scenáristé filmu natočeného Tedem Postem v roce 1969, převzali z Boulleho knihy pouze postavy a vytvořili zcela nový příběh, kde se vlády ve společenství opic zmocní…
55 %
20687 zhlédnutí
Přehrát film
Proboha!

Proboha!

O filmu: Režisér Borata a slavný politický komentátor a komik Bill Maher, který se nikterak netají svým názorem, že náboženství je porucha myšlení a brání lidem používat selský rozum, spojili své síly a natočili dokument Religulous (spojení slov…
81 %
23186 zhlédnutí
Přehrát film
Tisíc hrdinů

Tisíc hrdinů

O filmu: Podle skutečné události. Na začátku sledujeme cvičení záchranářů. Ambiciózní mladý hlavní koordinátor je v konfliktu se starým šéfem hasičů, který nesnáší papírování. Chce ho získat pro spolupráci a tak mu nabídne šéfování letištním…
60 %
12524 zhlédnutí
Přehrát film
Zkáza Mary Deare

Zkáza Mary Deare

O filmu: Jedné bouřlivé noci objeví posádka malé lodi v kanálu La Manche opuštěnou nákladní loď Mary Deare, která je unášena vlnami na otevřeném moři. John Sands s vidinou zisku za právo na záchranu se pomocí své posádky dostane na Mary Deare a…
77 %
5293 zhlédnutí
Přehrát film
Poslání

Poslání

O filmu: Někdejší pašerák uměleckých předmětů Rudy se vydává do vroucího kotle - míří do Jeruzaléma, odkud jeho otce, kurátora zdejšího muzea, unesla skupina fanatiků. Ve hře je posvátný svitek, který by mohl skrývat nebezpečené tajemství, týkající…
42 %
14022 zhlédnutí
Přehrát film
Bowling for Columbine

Bowling for Columbine

O filmu: Vážný i humorný, sarkastický pohled na posedlost USA zbraněmi. Na pozadí masakru na Columbineské střední škole se režisér Michael Moore vydává na pouť po Spojených státech, aby blíže prozkoumal příčiny, které ženou Američany neustále žít v…
85 %
10196 zhlédnutí
Přehrát film
Taková rodinná romance

Taková rodinná romance

O filmu: Porter a Ellie Stoddardovi jsou spolu již dvacet pět let ve šťastném manželství a mají dvě téměř dospělé děti Toma a Alici. Jejich dlouholetí přátelé Mona a Griffin Millerovi se chystají rozvést, protože Mona přišla na Griffinovu nevěru.…
42 %
8148 zhlédnutí
Přehrát film
Sluneční hrozba

Sluneční hrozba

O filmu: V roce 2050 Slunce smrtelně ohrožuje Zemi. Sluneční aktivita a teplota vysoce stoupá a Zemi ničí bouře. Ale nyní má planeta Země mnohem větší problém - během pár dní má nastat obrovská sluneční erupce, která zničí veškerý život na Zemi.…
55 %
8826 zhlédnutí
Přehrát film
Bitva o Midway

Bitva o Midway

O filmu: Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením, plná atraktivních bitevních scén a pyrotechnických kouzel, doplněná řadou vedlejších motivů, zejména příběhem lásky Američana a japonské dívky, začíná 18. dubna 1942 v Hirošimě, kde mladý japonský…
78 %
21845 zhlédnutí
Přehrát film
Planeta opic

Planeta opic

O filmu: V daleké budoucnosti se ve vesmíru odehraje nehoda, která vrhne mladého astronauta, kapitána Leona Davidsona, dopředu v čase a donutí ho přistát na neznámé planetě. Jaké je Leonovo překvapení, když zjistí, že planetu obývají divoši nemálo…
58 %
59404 zhlédnutí
Přehrát film
Ben Hur

Ben Hur

O filmu: Film, který získal nevídaných jedenáct Oscarů a stal se jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Ben Hur je mírumilovný syn z významného židovského rodu, který je nešťastnou shodou okolností odsouzen na galeje a po mnoha útrapách si musí…
85 %
56976 zhlédnutí
Přehrát film
Hamlet

Hamlet

O filmu: Ve filmové adaptaci slavné Shakespearovy tragédie září pod taktovkou Kennetha Branagha mnoho skvělých herců. Příběh dánského prince Hamleta byl nominován na čtyři Oscary. Hamlet (Branagh) se vrací domů a dostává smutnou zprávu, jeho otec,…
83 %
36436 zhlédnutí
Přehrát film
Ostrov pokladů

Ostrov pokladů

O filmu: Dobrodružný román Ostrov pokladů od Roberta Louise Stevensona patří ve svém žánru k nejoblíběnejším. Dramatický nosný děj, dostatek napětí, hrdinové a padouši, romantika mořeplavby a exotických krajů, to jsou důvody, proč se ke knize stále…
71 %
9633 zhlédnutí
Přehrát film
Jako kočky a psi 2 – Pomsta prohnané Kitty

Jako kočky a psi 2 – Pomsta prohnané Kitty

O filmu: Ovládnout svět - o to tady běží! Už od počátků věků zuří na planetě Zemi tajná válka o její ovládnutí mezi dvěma rasami. Ta válka je tak dobře skryta lidským zrakům, že se klidně může odehrávat ve vašem obýváku a vy ji ani…
51 %
2705 zhlédnutí
Přehrát film
Major Dundee

Major Dundee

O filmu: Ke scénáři své první westernové velkoprodukce se Peckinpah dostal poté, co jej pro zaneprázdněnost postprodukcí Podzimu Cheyennů odmítl král žánru John Ford. Příběh snímku, jehož atributy spadají do tzv. filmů o kavalérii (subžánr westernu…
71 %
4711 zhlédnutí
Přehrát film
Poslední ostří hoši

Poslední ostří hoši

O filmu: Na začiatku 20. storočia sa odohráva temný a drsný westernový príbeh, ktorý akoby bol labuťou piesňou Divokého západu tesne predtým, ako ho navždy zmenila postupujúca civilizácia. Pod vedením miešanca Zacha Provoa sa podarí z väzenia…
67 %
4133 zhlédnutí
Přehrát film
Aljaška: Duch divočiny

Aljaška: Duch divočiny

O filmu: Film natočený technikou IMAX, nominovaný v roce 1998 na Oscara, nám umožní pokochat se krásou nedotčené divoké krajiny na Aljašce. Uvidíte obrazově i zvukově neskutečně věrné záběry lámání ledových ker, bezhlavé honby vlků za svojí kořistí…
78 %
3494 zhlédnutí
Přehrát film
Můj otec Mengele

Můj otec Mengele

O filmu: Píše se rok 1977 a Hermann, syn nejhledanějšího muže na světě, nacistického sadisty a válečného zločince, se rozhodne najít otce, kterého nikdy neviděl. Po dlouhé tajné plavbě do zapadlé vesnice kdesi v Jižní Americe stojí Hermann konečně…
66 %
14251 zhlédnutí
Přehrát film
Zemětřesení

Zemětřesení

O filmu: ZEMĚTŘESENÍ katastrofálních rozměrů rozpárá Jižní Kalifornii napříč. Los Angeles je srovnáno se zemí. Životy jeho obyvatel se změní jednou provždy. Superhvězdné obsazení v čele s Charlesem Hestonem v roli Stewarta Graffa, stavebního…
64 %
9818 zhlédnutí
Přehrát film
Ponorka na dně

Ponorka na dně

O filmu: Kapitán námorníctva sa musí dostať k nukleárnej ponorke, ktorá uviazla na dne oceánu.(oficiální text distributora)
58 %
12165 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku