Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Celina Jade

Celina Jade
Datum narození: 10.06.1985
Místo narození: Hong Kong

Životopis:

Celina Jade se narodila v Hong Kongu 10. června 1985. Věnuje se hlavně zpívání, modelingu a herectví. Jejím otcem je známá Kung-Fu hvězda Roy Horan, který se věnoval scénaristické profesi, ale hlavně herecké.

Celina si zahrála v několika filmech, avšak seriáloví fanoušci ji znají především ze seriálu Arrow, kde si zahrála pod jménem Shado - Dceru  Yao-Feie, a je velikou součástí  Arrow tzv. druhé verze vyprávění Olivera Queena ( Stephen Amell), když ztroskotal na ostrově a musel tak přežívat pět let.

Celinina pěvecká kariéra začala v jejích 14 letech, kdy vyhrála velkou soutěž, kde si jí všiml Japonský producent Tetsuya Komuro, který jí nabídl smlouvu. Ve svých 15 letech Celinin HIT číslo 1 byl " Kwong Ying Zi Gan" na Taiwanu.

V herecké kariéře si zahrála například : Hiu Wor ve filmu Legendary Assassin, Mary ve filmu Bo chi oi neiLove Connected ) nebo si také zahrála v pár krátkometrážních filmech jako Zombie Guillotines ( pod jménem Nun ) nebo I See You (pod jménem Melissa).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Skin Trade

Skin Trade

O filmu: Detektív Nick Cassidy (Dolph Lundgren) je na stope nebezpečným obchodníkom s bielym mäsom. Keď však unesú jeho dcéru, je nútený vybrať sa ju hľadať do Thajska, kde spojí svoje sily s miestnym policajtom Tonym (Tony Jaa).
61 %
19273 zhlédnutí
Přehrát film
Krvavý Bangkok

Krvavý Bangkok

O filmu: Detektiv Cassidy je nekompromisním obhájcem zákona. Jeho boj za spravedlnost se však mění v pomstu ve chvíli, kdy mu srbský mafián a jeho kumpáni vyvraždí rodinu...Když mu srbský gangster nechá zavraždit manželku a dceru, drsný polda z New…
59 %
19650 zhlédnutí
Přehrát film
Legendary Assassin

Legendary Assassin

O filmu: Krásná policistka je zachráněna neznámým cizincem, netuší však, že se jedná o zabijáka, který je pronásledován nelítostným gangem. Cizinec Bo totiž usekl zločineckému předsedovi Ma hlavu, což nemůže zůstat bez odplaty. Problémy nastanou ve…
60 %
12554 zhlédnutí
Přehrát film
Triple Threat

Triple Threat

O filmu: /
56 %
10915 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku