Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Cariddi Nardulli

Cariddi Nardulli
Datum narození: 11.11.1970
Místo narození: Boston, Massachusetts, USA

Životopis:

Italská filmová a divadelní herečka a asistentka produkce Cariddi McKinnon Nardulli se narodila 11. listopadu 1970 v Bostonu v Americe. Její matka byla kanadská fotografka Sheila McKinnon. Cariddin bratr Itaco Nardulli (slavná dětská filmstar v Itálii a Německu) se v roce 1991 utopil na Sardinii. Cariddi byla o čtyři roky starší než její bratr, ale s hraním začala až ve svých deseti letech (její bratr stál před kamerou už v pěti letech) a to v nenáročné komedii VLK A BERÁNEK (1980). V tom samém roce si zahrála v další komedii MI FACCIO LA BARCA.

Ve třinácti letech se objevila ve válečném snímku ŠARLATOVÝ A ČERNÝ (1983), ale mezinárodně známou se stala až svou životní rolí Paoly Cattaniové - dcery italského komisaře Corrada Cattani (Michele Placido) v TV krimi mini-sérii CHOBOTNICE (1984 - 1987). Od 90. let se pak věnuje více divadlu.

Později přijala práci asistentky produkce v Německu, kde namátkou vybereme slavné filmy jako: GANGS OF NEW YORK (2002), OCEAN´S 12 (2004), MR. & MRS. SMITH (2005), MISSION:IMPOSSIBLE III (2006) nebo MOTHERS (2007). V roce 2009 se Cariddi Nardulli stala také režisérkou krátkého filmu GREEN MAN, RED MAN. V současné době se naposledy objevila v TV napínavém seriálu ZEN (2011).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Šarlatový a černý

Šarlatový a černý

O filmu: V roce 1943 sílí údery proti nacistické třetí říši a Řím, resp. neutrální Vatikán, se stává útočištěm tisíců uprchlých válečných zajatců, Židů a hledaných odbojářů. Irský kněz, vatikánský právník a diplomat, chráněnec kompromisnického…
84 %
11357 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku