Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Candice King

Candice King
Datum narození: 13.05.1987
Místo narození: Houston, Texas, USA

Životopis:

Candice Accola celým jménem Candice Renee Accola, se narodila 13. května 1987 Houstonu v Texasu, ale vyrůstala v Edgewood na Floridě. Její matka Carolyn, byla dříve inženýrkou životního prostředí, než se stala ženou v domácnosti. Její otec Kevin je kardiochirurg. Oba rodiče jsou aktivními členy místní republikánské politické strany. Candice má jednoho mladšího bratra. Navštěvovala Lake Highland Preparatory školu, ale v polovině roku se přestěhovala do Los Angeles. Střední školu dokončila dálkově a absolvovala v roce 2005.

Candice není jen herečka, ale i zpěvačka. Po šesti měsících, kdy se odstěhovala do Los Angeles získala smlouvu na své CD s názvem It's Always the Innocent Ones. Album však nedopadlo nikterak velkolepě. V roce 2008 bylo znovu vydáno v Japonsku, kde dosáhlo většího úspěchu. Candice se také zúčastnila turné Miley Cyrus, které se jmenovalo Best of Both Worlds Tour, jako podpůrná zpěvačka a tanečnice. Objevila se v roce 2008 v koncertním 3D filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. Zatím plánuje své druhé album.

Candice jsme mohli vidět v několika seriálech, kde si zahrála epizodní roli. A to v seriálech How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaší matku) v díle Something Borrowed, který byl odvysílán v roce 2007 a ztvárnila zde roli Amy, Supernatural (Lovci duchů) v díle After School Special, odvysílaném v roce 2009, kde si zahrála Amanda Heckerling  a Drop Dead Diva (V těle boubelky) v epizodě Begin Again odvysílaném v roce 2010, kde si zahrála Jessicu Orlando.

V roce 2008 si zahrála v nezávislém hororu Deadgirl. A objevila se též ve filmu Hannah Montana. Největší úspěch přišel však až v roce 2009, kdy na stanici CW v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) získala roli Caroline Forbes, dospívající cílevědomé dívky, ze které se později stane upír. Postupem času si její postava v tomto seriálu získala velkou oblibu a patří k hlavním tahoun tohoto seriálu.

V letech 2004 až 2005 chodila z hercem Tylerem Hoechlinem, kterého můžete znát ze seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě). V roce 2010 chodila se svým hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) Stevenem R. McQueenem, který v seriálu ztvárnil  oblíbenou postavu Jeremy Gilberta. V letech 2011 až do května 2012 chodila Zachem Roerigem, též hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který zde ztvárňuje postavu Matta Donovana. Zajímavostí, že milostný vztah měli i nějaký čas v seriálu. Chodila také s Darenem Kagasoffem. Jejím současným přítelem je Joe King, kytarista skupiny The Fray se kterým se v květnu 2013 zasnoubila.

Candice má dvě tetování. Na levém zápěstí má vytetovaného drobného ptáčka a na pravé noze malou hvězdu. Údajně v roce 2009 byla zadržena s několika kolegy z The Vampire Diaries (Upíří deníky) za výtržnost. Také pomáhá na různým dobročinných projektech a na projektech, které mají pomoci mládeži. Tato milá, příjemná herečka, zpěvačka a textařka s výraznýma modrýma očima má do budoucna dobře našlápnuto.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Deadgirl

Deadgirl

O filmu: Dvaja pubertálni kamoši Rickie (Shiloh Fernandez) a J.T. (Noah Segan) sa idú z nudy zabaviť do bývalého blázinca. Zatúlajú sa hlbšie do pivníc a objavia 'mŕtve' dievča. 'Mŕtve' dievča avšak tak úplne mŕtve nieje a tu vystupuje na svetlo…
53 %
12253 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku