Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Canalis, Elisabetta

Canalis, Elisabetta
Věk: 35 let
Datum narození: 12.09.1978
Místo narození: Sassari, Itálie
Zvěrokruh: panna  
Výška: 170 cm

Životopis:

Narodila se 12. září 1978 na Sardinii ve městě Sassari. Otec se jmenuje Cesare je kardiologem na univerzitní klinice v Sassari, matka se jmenuje Bruna u vyučuje italskou literaturu. Její bratr se jmenuje Luigi. Po vystudování střední školy opustila Sardinii a v italském Miláně nastoupila na jazykovou školu. Miláno se pro ni stalo dveřmi do světa showbussinesu. Roku 1999 se její první rolí stala showgirl Velina v zábavním pořadu Striscia la notizia (italská politická satira, vysílaná vždy po večerních zprávách). Tento pořad v roce 2002 opustila a začala sbírat zkušenosti v různých seriálech, dokud nedostala možnost prosadit se jako herečka. Její největší vášní jsou koně, se kterými už jako malá trávila spoustu času. dalšími koníčky jsou plavání, tanec, kickbox a fenka Andrea.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku