Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Cameron Watson

Cameron Watson
Datum narození: 06.10.1961
Místo narození: Louisville, Kentucky, USA

Životopis:

Cameron Watson (rodným jménem Ewing Cameron Watson) se narodil 6. 10. 1961 ve městě Louisville ve státu Kentucky. S herectvím začal jako divadelní herec ve hře The Widow Claire (Vdova Claire), kterou napsal orton Foote, v Circle ve Square v New Yorku.

Poprvé se objevil ve filmu DYNASTY: THE REUNION (1991). Dalšími filmy, ve kterých účinkoval jsou například LOVE CAN BE MURDER (1992), THE PRICE OF LOVE (1995) nebo BACK WHEN WE WERE GROWNUPS (2004). Hrál také v seriálech CHEERS (1992), FRASIER (1995 - 1996), PACIFIC BLUE (1998), THE KING OF QUEENS (2002), CSI: MIAMI (2003) nebo v seriálu SBĚRATELÉ KOSTÍ (2007).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Vanilkové nebe

Vanilkové nebe

O filmu: Mladý newyorský nakladatel a vyhlášený sukničkář David Aames (Tom Cruise) umí žít. Proč ne, když je pohledný, charismatický mladý muž plný elánu a navíc ani zdaleka nemusí počítat každý dolar. Přesto má pocit, že mu stále něco uniká. Jedné…
72 %
41579 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku