Statistika návštěvnosti kin: 25.11 - 01.12   :   Tik-Tak - 27.11.2019 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Bud Spencer

Bud Spencer
Datum narození: 31.10.1929
Místo narození: Neapol, Kampánie, Itálie

Životopis:

Posledního říjnového dne v roce 1929 se v italské Neapoli narodil chlapeček s porodní váhou 6 kilogramů a výškou 58 centimetrů. Rodiče Pedersoli dali chlapci jméno Carlo. Tatínek byl bohatý podnikatel, jehož továrna byla během válečného bombardování zničena. A tak se rodina v roce 1947 přestěhovala do Jižní Ameriky, z níž se Carlo po dvou letech vrátil. Ale mezitím si užil i práci kariérního úředníka, když celou dobu pracoval na italské ambasádě v brazilském Recife. Carlo ukázal, že má skvělou paměť a je výborný plavec. To první mu umožnilo přeskočit některé ročníky ve škole. Díky tomu druhému vyhrával jedno mistrovství Itálie v plavání za druhým. Mezi lety 1949 – 1957 získal Carlo Pedersoli jedenáctkrát zlatou medaili, pětkrát stříbrnou a dvakrát bronzovou. Byl prvním Italem, který pokořil hranici jedné minuty ve volném stylu na 100 m, stalo se tak 19. září 1950. Věnoval se také vodnímu pólu a byl členem neúspěšného mužstva, které se neprobojovalo do finále OH v roce 1952 v Helsinkách.

Během jeho kariéry plavce projevili režiséři zájem o jeho mohutnou postavu (193 cm a 105 kg) a tak se objevil v drobných rolích především v historických filmech. V QUO VADIS (1951) s Peterem Ustinovem hrál jednoho z římských vojáků. První fázi své kariéry u filmu ukončil Carlo Pedersoli rolí Rutaria ve snímku ANNIBALE (1959).

Carlo již ve svých čtrnácti letech začal kouřit a nadměrně holdovat jídlu. Aby si tento ne zcela zdravy životní styl kompenzoval, zvyšoval si tréninkové dávky až do úmoru. A tak se v roce 1957 dostavily zdravotní potíže. Carlo Pedersoli proto ukončil studia práv i sportovní kariéru a vydal se na další zkušenou do Jižní Ameriky. Tam pracoval jako dřevorubec, stavěl silnici z Panamy do Argentiny a prodával auta. Po dvou letech se vrátil zpět do Itálie, kde zkoušel štěstí jako hudební skladatel.

Skládal hudbu pro Ritu Pavone a podepsal smlouvu s nahrávací společností RCA. Jelikož hrál dobře nejen na klavír a kytaru, ale i saxofon, začal obrážet noční kluby, v nichž se věnoval svému oblíbenému jazzu. V roce 1960 se oženil s Marií Amato, dcerou významného italského režiséra, scenáristy a producenta Giuseppe Amanto. Společně mají tři děti, syna Giuseppe (1961) Pedersoli, který se po vzoru otce věnuje filmu, především jako producent, a dvě dcery, Christiane (1962) a Diamante (1972).

Zlom v životě Carla Pedersoliho nastal v roce 1967, kdy jej oslovil režisér Giuseppe Colizzi a nabídl mu roli dobráckého hromotluka ve westernu BŮH ODPOUŠTÍ, JÁ NE! Pedersoli přijal, i když si musel změnit jméno. Na počest slavného amerického herce Spencera Traceyho, se stal také Spencerem. A podruhé v životě se ve filmu potkal s Mariem Girottim, záhy Terencem Hillem. Poprvé hráli v jednom filmu v roce 1957, ale během natáčení Hanibala se dva bývalí špičkoví plavci ani nesetkali. Roku 1967 vznikla po dlouhá léta nerozlučná filmová dvojice, dobrácký silák, který s laxním pohledem přimhouřených očí fackuje vše, co se hýbe, a modrooký elegán, který vtipem i silou pěstí přelstí každého protivníka.

Počátek kariéry Buda Spencera se nesl ve znamení špageti westernů, z nichž zřejmě nejodlišnější je MIMO ZÁKON (1968). Spencer zde hraje majitele dolů, který spíše patří do kategorie slabochů. A Spencerova holá brada je od roku 1967 také výjimečná. S Hillem natočili společně další westerny, jako například TRUMFOVÉ ESO (1968) a BOOT HILL (1969), v němž se potkají až po uplynutí zhruba poloviny filmu. Následovala PRAVÁ A LEVÁ RUKA ĎÁBLA (1970), která jasně stanovila rámec dalších filmů. Spencer má silné ruce, Hill je má rychlé. A opět se vynořila výjimka, kterou byl film POMSTA ČERNÉHO KORZÁRA (1971), kde sice hrají Spencer s Hillem v jednom filmu, ale netvoří pár. Mezi klasickými komediálními westerny málem zanikne film TORINO NERA (1972), který je dramatem neprávem obviněného muže. Bud Spencer si zde zahrál hlavní roli a prokázal i svůj dramatický talent.

V roce 1972 natočila dvojice Spencer a Hill film DVA MACHŘI MEZI NEBEM A PEKLEM, který není nijak přelomový vzhledem ke Spencerově herecké kariéře, ale pro Pedersoliho znamenal hodně. Po jeho natočení složil Carlo Pedersoli úspěšně pilotní zkoušky a začal podnikat v oblasti letecké dopravy, založil firmu Mistral Air. K tomuto filmu napsal také píseň „Flying Through the Air". Což si zopakoval o rok později pro film TAKÉ ANDĚLÉ JEDÍ FAZOLE (1973) písní „Angels and Beans".

V roce 1973 byl také natočen první díl z volné série o komisaři Rizzovi POLICAJT DRÁBEM. O rok později následoval snad nejslavnější film dvojice Spencer a Hill s názvem JESTLI SE ROZZLOBÍME, BUDEME ZLÍ (1974) s neopakovatelnou hudbou bratrů De Angelisových. V roce 1975 předvedl Bud Spencer i filmovému publiku své plavecké schopnosti ve snímku POLICAJT V HONGKONGU. Následující rok se objevil nezvykle štíhlý Spencer v historické komedii VOJÁK ŠTĚSTĚNY (1976).

Své pohybové nadání potvrdil Spencer tanečními kreacemi ve filmu o podvodu na podvodníky CHARLESTON (1977) a ve snímku POLICAJT V AFRICE (1978), který je součástí série o Rizzovi. Pěvecké schopnosti předvedl Bud Spencer nejen v Jestli se rozzlobíme, budeme zlí a Charleston, ale také ve sportovním filmu o bývalém hráči amerického fotbalu BULDOZER (1978) a HROŠI V AFRICE (1979).

V roce 1982 se Spencer odhodlal i k psaní a dle jeho námětu vznikla komunální satira BANÁNOVÝ JOE. Poslední záchvěvy spolupráce dvojice Spencer a Hill nastaly v první polovině osmdesátých let, kdy každý rok natočili jeden společný film. Nejdříve snímek JDI NA TO (1983), který populární bitky nahrazuje větším podílem slovního a situačního humoru. Následuje obdobně laděný film DVOJNÍCI (1984) o dvojici dvou flákačů, kteří mají jeden týden zastupovat dva nejbohatší muže Brazílie. Po zopakování všech dávno vyčpělých vtipů ve filmu SUPERPOLICAJTI Z MIAMI (1985) ukončili Spencer a Hill svoji spolupráci.

Spencer si zahrál v moderní pohádce ALADINOVA LAMPA (1986) a vrhl se na psaní scénářů pro sérii BIG MAN (1988). V Big Manovi hraje soukromého detektiva pracujícího pro pojišťovnu Lloyd v Londýně. Všechny díly režíroval Steno, ale ani v jednom se nepodařilo navázat na dřívější skvělou spolupráci herce a režiséra. Navíc Steno předčasně zemřel, takže série zůstala nedokončena. Bud Spencer se pokusil o návrat k akčním komediím filmem ĎÁBLOVO POKUŠENÍ (1991), ve kterém o duši taxikáře bojovalo nebe s peklem. Jenže doby, kdy uplaval 25 bazénů jako nic, už byly nenávratně pryč. A s nimi i jeho dříve výtečná kondice a především mimořádná síla. Takže jediným zajímavým prvkem tohoto filmu zůstává poslední práce Glauca Onorata, který byl dlouholetým dabérem Spencera do italštiny. Carlo Pedersoli si totiž kvůli prodejnosti filmů nejen změnil jméno na Buda Spencera, ale valnou většinu z nich natáčel v angličtině.

Začátkem devadesátých let hrál Bud Spencer soukromého detektiva žijícího v Miami a milujícího hru na saxofon. Tato televizní série nesla název EXTRALARGE a spolupracovala na ní italská a americká televize. Rok 1994 přinesl film PRŮSERÁŘI. Scénář napsal syn Jess Hill a režie se ujal jeho otec Terence Hill. Spencer a Hill zde hrají po dlouhé době spolu a končí obdobně jako spolupráci začínali, hrají dva bratry, kteří se příliš nemusí, ale když jde do tuhého, stojí pevně za sebou. Akčnost v tomto snímku nahradil slovní a situační humor.

V roce 1997 se Bud Spencer poprvé pustil do televizního seriálu, který nesl název MY JSME ANDĚLÉ. V témže roce se objevil ve filmu FUOCHI D'ARTIFICIO v roli slepého zpěváka. Spencer si také zahrál vojáka v dobrodružném filmu o konci aztécké říše SYNOVÉ VĚTRU: MEZI SVĚTLEM A TEMNOTOU (2000). A i když své ženě slíbil, že už dále hrát nebude, ještě několikrát podlehl lákání filmařů. Hlavní roli si zahrál však již jen v televizní inscenaci OTEC NADĚJE (2005), kde ztvárnil kněze, jenž se pokouší zachránit chlapce neprávem obviněného z vraždy.

V roce 2003 udělali bratři De Angelisové Budu Spencerovi velikou radost. Vydali totiž jeho jazzovou skladbu Futtetenne, kterou si Spencer sám nazpíval. Bud Spencer se domluví několika jazyky, mimo rodné italštiny a ve filmech hojně používané angličtiny hovoří francouzsky, španělsky, portugalsky a německy. Věnuje se také podnikání, krom letecké společnosti si pořídil síť rychlého občerstvení se specializací na italskou kuchyni. Vlastní též firmu na výrobu dětského oblečení. Činí se také v charitativních fondech pro děti. Ve volných chvílích se baví zlepšováním technických zařízení a má na svém kontě již několik patentů.

V roce 2005 prohlásil, že již ve svém životě vyzkoušel téměř všechno. Jediné profese, které si nezkusil, jsou žokej, baletka a politik. První dvě uznal, že nepřichází v úvahu. Rozhodl se kandidovat za stranu Forza Italia v římském Laziu. Setkal se s nelibostí veřejnosti, která nechtěla herce politikem. A tak ve volbách, v nichž kandidoval za stranu mediálního magnáta Silvia Berlusconiho, neuspěl. Tímto fiaskem ukončil Carlo Pedersoli své angažmá v politice.

„Je jako naivní dítě," říká o svém otci syn Giuseppe a dodává, že „má jen většího ducha. Žije ve svém vlastním světě, než aby se zaobíral nepříjemnosti každodenního života, žije raději svými tisícero vášněmi. Když něco dělá, dělá to s nadšením a neskutečnou energií. Měl by se připravovat na závěrečnou fázi svého života, ale on na to nemá čas, žije ze dne na den." A Carlo Pedersoli svého syna doplňuje: „Nemá význam něco plánovat, život je plný překvapení. A nečekaně krásných."
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Bůh odpouští, já ne!

Bůh odpouští, já ne!

O filmu: Lupič Bill San Antonio se svou bandou přepadnou vlak převážející značné bohatství určené na výplaty mezd, všechny postřílí a svou kořist dobře ukryje. Hlavní postavou klasického westernového příběhu je pistolník na straně zákona přezdívaný…
72 %
23620 zhlédnutí
Přehrát film
Dnes já, zítra ty

Dnes já, zítra ty

O filmu: Pistolník Bill je propuštěn z vězení a vyhledá další čtyři pistolníky, O´Banniona, Colt Morana, Bennyho Foxe a šerifa Jeffa Miltona, aby pomstil smrt své ženy. Tu zavraždil bandita Elfego, který poté na Billa svalil loupež poštovního…
63 %
11933 zhlédnutí
Přehrát film
Trumfové eso

Trumfové eso

O filmu: Bud Spencer a Terence Hill v boji s nebezpečnými pistolníky a falešnými hráči. O velkých penězích a účinných intrikách, o dvou přátelích, kteří lehkovážně pozbyli a s velkou námahou nabyli zpět své bohatství, o mužích, kteří dokáží…
75 %
23843 zhlédnutí
Přehrát film
Pomsta Černého korzára

Pomsta Černého korzára

O filmu: Pirát zvaný Blackie (Terence Hill) má v hlavě velký plán. Chce přepadnout španělskou loď a pořádně se na této akci obohatit. Naskytne se ale ještě jedna příležitost jak zbohatnout. Na dražbě se objeví krásná žena, ve které Blackie pozná…
59 %
15557 zhlédnutí
Přehrát film
Boot hill

Boot hill

O filmu: V městečku Lucky Town se před časem usadil malý chudý cirkus, v němž účinkují pouze čtyři akrobaté. Ti však dokážou pravé divy, a proto si je místní lidé velmi oblíbili a nedají na ně dopustit. A právě mezi tyto hvězdy manéže jednoho dne…
59 %
12305 zhlédnutí
Přehrát film
Dva misionáři

Dva misionáři

O filmu: V roce 1890 žili na malém ostrůvku v Jižní Americe dva misionáři, otec Pedro de Leon a otec G. Jejich misionářská činnost se ovšem poněkud vymykala běžným postupům, což mělo za následek, že na ně chodily biskupovi pravidelné stížnosti …
70 %
14131 zhlédnutí
Přehrát film
Policajt drábem

Policajt drábem

O filmu: Komisař Rizzo přezdívaný Velká noha odmítá nosit zbraň. V boji proti zločinu si vystačí se svými pěstmi, díky nimž si získal respekt celého neapolského podsvětí. Avšak Rizzovy netradiční metody práce začnou být velmi záhy trnem v oku…
72 %
9259 zhlédnutí
Přehrát film
Malý unavený Joe

Malý unavený Joe

O filmu: Bratři Malý Joe (Terence Hill) a Drobeček (Bud Spencer) se rozhodnou zastavit na návštěvu v rodné chatrči. Drobeček ještě cestou stačí ukrást pár koní. Malý Joe však přijíždí s prázdnou, takže se rodiče začínají strachovat o jeho…
77 %
32090 zhlédnutí
Přehrát film
Policajt v Hongkongu

Policajt v Hongkongu

O filmu: Inspektora Rizza přezdívaného Velká noha čeká náročný případ, který se ho osobně dotýká. Někdo se totiž odvážil obvinit ho z obchodování s drogami. Aby očistil své jméno, musí zjistit, kdo z kruhů blízkých mafii infiltroval jeho policejní…
64 %
10911 zhlédnutí
Přehrát film
Voják štěstěny

Voják štěstěny

O filmu: Středověký voják Ettore cestuje napříč Evropou se svými partnery a hledá nějakou bitvu, ve které by si vydělali peníze. Když narazí na španělský hrad v obležení francouzské armády, musí se v první řadě rozhodnout, která strana…
65 %
9409 zhlédnutí
Přehrát film
Také andělé jedí fazole

Také andělé jedí fazole

O filmu: Profesionální zápasník Charlie a jeho přítel Sonny jsou milí chlapíci. Před časem se potkali ve wrestlingovém klubu, kde Charlie pracuje, a protože většinou mají hluboko do kapsy, přemýšlejí, jak snadno přijít k penězům. Do svých služeb je…
65 %
10143 zhlédnutí
Přehrát film
Buldozer

Buldozer

O filmu: Jednotka namachrovaných amerických vojáků dohodne utkání v americkém fotbale s partou obyčejných italských kluků. Je jasné, kdo je favoritem, vojáci ani na vteřinu nepochybují o svém vítězství. Jenže trénování jejich protivníků se ujme…
66 %
18887 zhlédnutí
Přehrát film
Policajt v africe

Policajt v africe

O filmu: Neapolský policejní komisař Rizzo přezdívaný Velká noha se právě vrátil z Hong Kongu, kde se velmi razantně očistil od obvinění, že je překupníkem drog. Jenže klidu si příliš neužije. Okamžitě se musí pustit do dalšího případu. Tentokrát…
66 %
10374 zhlédnutí
Přehrát film
Charleston

Charleston

O filmu: Banda neškodných podfukářů se vesele živí malými podvůdky na ctihodných spoluobčanech. Jednoho dne se však rozhodnou pro megapodfuk. Pro jeho uskutečnění potřebují mozek celé akce, a tím má být Charleston (Bud Spencer). Ten souhlasí a celý…
65 %
3936 zhlédnutí
Přehrát film
Dva výtečníci

Dva výtečníci

O filmu: Bud Spencer a Terence Hill v roli policistů proti své vůli. Nouze a neustálé potíže s mafiány a jinými nepoctivci přivedou Buda do řad policistů, kteří navíc mají tak krásné motorky. V podstatě podobně je na tom i Terence. Brzy však…
76 %
28151 zhlédnutí
Přehrát film
Hroši v Africe

Hroši v Africe

O filmu: Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou…
66 %
22346 zhlédnutí
Přehrát film
Šerif a mimozemšťan

Šerif a mimozemšťan

O filmu: Hall (Bud Spencer) působí jako oblíbený šerif ve svém městě. Na jedné z obhlídek města potká zvláštního chlapce, který tvrdí, že pochází z vesmíru. Šerif se snaží zjistit jeho jméno a vrátit ho rodičům. To se mu však nedaří, protože kluk…
58 %
10138 zhlédnutí
Přehrát film
Sudá a lichá

Sudá a lichá

O filmu: Jedna z nejproslulejších komedií dvojice Bud Spencer a Terence Hill. Tentokrát opět musí oba kumpáni spojit síly, aby společně zlikvidovali bandu, která chce zabránit loďstvu Spojených států ve vítězství v soutěži námořních sil. Pomocí…
81 %
29440 zhlédnutí
Přehrát film
Buddy míří na Západ

Buddy míří na Západ

O filmu: Bud možná vypadá jako doktor, ale doktor rozhodně není. To jen jeho indiánský kamarád Orlí oko přepadl vlak a ukradl jednomu doktorovi kufr, ve kterém prý má být největší poklad. Ale co je tohle za poklad? Jen samé lékařské knihy a…
69 %
13553 zhlédnutí
Přehrát film
Šerif a mimozemšťan 2

Šerif a mimozemšťan 2

O filmu: Pokračování filmu Šerif a mimozemšťan o chlapci z vesmíru popisuje jeho další dobrodružství. H7-25, jak se tento mimozemšťan jmenuje, se opět ocitá u šerifa Halla (Bud Spencer), který se ho na čas ujímá a pojmenuje ho Charlie. Hall je v té…
56 %
9706 zhlédnutí
Přehrát film
Milionový brouk

Milionový brouk

O filmu: Neapolský policista Rizzo přezdívaný Velká noha právě úspěšně dořešil případ v Johannesburgu, kde poněkud razantnějším způsobem převychoval překupníky a pašeráky narkotik. Po dobře odvedené práci si chtěl trochu odpočinout, ale místo toho…
71 %
9402 zhlédnutí
Přehrát film
Banánový Joe

Banánový Joe

O filmu: Joe je mohutný ale mierumilovný dobrák, ktorý žije v malej juhoamerickej dedinke Amantido hlboko v džungli. Na svojej loďke preváža banány do najbližšieho mesta a vymieňa ich za lieky, pracovné nástroje a iné potrebné maličkosti pre…
64 %
18750 zhlédnutí
Přehrát film
Kdo najde přítele, najde poklad

Kdo najde přítele, najde poklad

O filmu: Oba vyvedení parťáci se tentokrát vydávají na údajně liduprázdný ostrov, na němž má být ukrytý poklad. K jejich překvapení ostrov není opuštěný, o čemž je dostatečně přesvědčí střelba, při níž jde oběma o život. Kromě domorodců na ostrově…
75 %
23594 zhlédnutí
Přehrát film
Kočka a pes

Kočka a pes

O filmu: Seržant Alan Parker (Bud Spencer) je na stopě šéfa mafie a všechno, co mu stojí v cestě, jednoduše odstraní. Avšak roztomilý podvodníček (Tomas Milian) nehraje fér hru. Po mnoha rvačkách, mnoha komických situacích, kdy se budete za břicho…
58 %
10249 zhlédnutí
Přehrát film
Jdi na to

Jdi na to

O filmu: Dva týpkové mají různé životní osudy, než je náhoda svede dohromady. Rosco Frazer a Doug O'Riordan spolu zažijí pár zvláštních situací, když jsou nejprve považováni za zločince, posléze ovšem za super-tajné špióny a do rukou se jim dostane…
77 %
33426 zhlédnutí
Přehrát film
Superpolicajti z Miami

Superpolicajti z Miami

O filmu: V SUPER POLICAJTECH Z MIAMI se setkáme s našimi hrdiny (Bud Spencer a Terence Hill), tentokráte v rolích dvou odvážných bojovníků se zločinem, kteří jsou na stopě 20 miliónů dolarů, které byly před několika lety ukradeny při vloupání. Při…
65 %
23691 zhlédnutí
Přehrát film
Aladinova lampa

Aladinova lampa

O filmu: Mladík Al pracuje ve starém vetešnictví. Jednoho dne zde najde starou lampu, v níž se skrývá mocný Džin (Bud Spencer). Al se rozhodne změnit svůj nepříliš spokojený život. S Džinovou pomocí se stane úspěšným sportovcem a navíc se mu podaří…
53 %
18290 zhlédnutí
Přehrát film
Ďáblovo pokušení

Ďáblovo pokušení

O filmu: Ústředním motivem filmu je souboj krásné ďáblice, v podání bývalé modelky a herečky Carol Alt (v čechách známá jako atraktivní jeptiška z romantického seriálu Mise lásky) a trochu popleteného anďěla (Thierry Lhermitte) o duši taxikáře,…
59 %
11291 zhlédnutí
Přehrát film
Synové větru: Mezi světlem a temnotou

Synové větru: Mezi světlem a temnotou

O filmu: Krásné aztécké děvče se stane předmětem touhy vládní říše Nezahuatla. Náhle je však pokojný život Aztéků narušen příchodem bílých lidí. Po krásném Rodrigovi, který ztroskotal na březích říše, přicházejí i dobyvatelé vedení Cortézem. Slavná…
58 %
5370 zhlédnutí
Přehrát film
Pravá a levá ruka ďábla

Pravá a levá ruka ďábla

O filmu: Joe Trinity, jehož přezdívají pro umění zacházet s revolverem Pravá ruka ďábla, přichází do městečka, kde je jeho bratr Bambino, Levá ruka ďábla, šerifem. Pravda, šerifem falešným, protože toho pravého postřelil, a tak ho zastupuje, než…
78 %
38011 zhlédnutí
Přehrát film
Dvojnici

Dvojnici

O filmu: Bud Spencer a Terence Hill tentokrát v čtyřroli. Zahrají si dva snobské milionáře, které chtějí obrat gangsteři o veškeré jmění, tak rovněž dva ochránce, Kteří se nezaleknou jen tak nějaké pohrůžky a pro ránu nejdou nikdy daleko. Obě…
75 %
52001 zhlédnutí
Přehrát film
Dva machři mezi nebem a peklem

Dva machři mezi nebem a peklem

O filmu: Zpočátku Salud a Plata pracovali pro svého známého, ale pak se s jedním jeho letadlem zřítili do pralesa. Vyvázli bez zranění a dostali se do tábora hledačů diamantů. Seznámí se tu nejen se starým prospektorem Mattem, ale také s poměry,…
69 %
23867 zhlédnutí
Přehrát film
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

O filmu: Hlavní cenou pro vítěze automobilových závodů je zbrusu nový závodní speciál. Potíž je v tom, že po dramatickém závodu projedou cílem, zaklesnuti do sebe, dva závodníci současně. Kid a Ben. Vůz je však jen jeden, a tak Kid navrhne, aby si…
84 %
60962 zhlédnutí
Přehrát film
Big Man II. - Bumerang

Big Man II. - Bumerang

O filmu: Detektiv společnosti Insurance International Co. Jack Clementi pátrá po vyděračích velké zbrojařské firmy. Společnost nechce riskovat životy svých zaměstanců, ale vydírání by se mohlo zvrhnout do spirály nekonečných ústupků. Kdo je za tím…
55 %
3716 zhlédnutí
Přehrát film
Big Man I. - Neobvyklá pojistka

Big Man I. - Neobvyklá pojistka

O filmu: Jack Clementi je pro pojišťovnu Insurance International Co. opravdový poklad. Svým bravurním vyšetřováním a odvážnou povahou řeší složité případy a zachraňuje tak mateřské firmě spoustu peněz. Tentokrát jde o podezřelou ztrátu velkého…
55 %
4362 zhlédnutí
Přehrát film
Big Man IV. - Pekelná pojistka

Big Man IV. - Pekelná pojistka

O filmu: Vražda majitele stavební firmy zavání konkurečním bojem. Detektiv Jack Clementi bude muset prokázat velký talent, aby odhalil vrahy oběti. Začne výslechem vdovy po zavražděném, nebojí se kdykoli zmlátit pár darebáků a taky ukrást auto,…
56 %
3172 zhlédnutí
Přehrát film
Big Man VI. - 395 dolarů za unci

Big Man VI. - 395 dolarů za unci

O filmu: Neohrožený Bud Spencer alias soukromé očko Jack Clementi pátrá po boku zrádného zločince po dodávce plné zlatých cihel.
55 %
3078 zhlédnutí
Přehrát film
Průseráři

Průseráři

O filmu: Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, Vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si…
67 %
23128 zhlédnutí
Přehrát film
To zvládnem, amigo

To zvládnem, amigo

O filmu: Upřímný chlapec a pistolník zachrání tuláka před oběšením. Chlapcův strýc umírá a odkáže mu dům a suchou, nepoužitelnou půdu. Před smrtí přinutí tuláka ke slibu, že se postará, aby chlapec své dědictví skutečně dostal. Mezitím pistolník…
69 %
4766 zhlédnutí
Přehrát film
Extralarge 3: Černá magie

Extralarge 3: Černá magie

O filmu: Soukromý detektiv mimořádných rozměrů, bývalý policajt Jack Costello, kterého hraje Bud Spencer, se při řešení kriminálních případů nebojí ničeho a nikoho. XXL detektiv přichází, zločinci, třeste se! Odešel od policie, aby mohl být svým…
58 %
1793 zhlédnutí
Přehrát film
Extralarge 4: Jo-Jo

Extralarge 4: Jo-Jo

O filmu: Bud Spencer, súkromný detektív mimoriadnych rozmerov, sa pri riešení kriminálnych prípadov nebojí ničoho a nikoho. XXL detektív prichádza, zločinci, traste sa!(oficiální text distributora)
56 %
1630 zhlédnutí
Přehrát film
Extralarge 5: Miamský zabiják

Extralarge 5: Miamský zabiják

O filmu: Bud Spencer ako súkromný detektív Jack Costello oplýva okrem impozantných telesných rozmerov aj schopnosťou poradiť si s odpornými zločincami za každých okolností. Dnes vyšetruje smrť dieťaťa. Je ďalšou obeťou neznámeho sériového vraha,…
60 %
2346 zhlédnutí
Přehrát film
Extralarge 6: Živý terč

Extralarge 6: Živý terč

O filmu: Detektiv XXL se stává doslova živým terčem poté, co mu těsně před smrtí známý vědec vloží do pláště tajný vzorec na smrtelně jedovatý plyn. Na ten se třesou všichni zločinci v okolí a Jack Costello bude mít co dělat, aby se smrtící zbraň…
60 %
1992 zhlédnutí
Přehrát film
Bůh odpouští, já ne!

Bůh odpouští, já ne!

O filmu: Lupič Bill San Antonio se svou bandou přepadnou vlak převážející značné bohatství určené na výplaty mezd, všechny postřílí a svou kořist dobře ukryje. Hlavní postavou klasického westernového příběhu je pistolník na straně zákona přezdívaný…
72 %
1615 zhlédnutí
Přehrát film
Nadoraz

Nadoraz

O filmu: Noc čo noc vysiela moderátorka Béatrice Dalleová v madridskom rozhlase svoju talk-show, kam jej pravidelne volá veľa ľudí, aby sa jej zverili so svojimi radosťami i starosťami. Dnešná noc však všetko zmenila - z ničoho nič jej totiž…
55 %
5847 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku