Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Bruce Campbell

Bruce Campbell
Datum narození: 22.06.1958
Místo narození: Royal Oak, Michigan, USA

Životopis:

„Dostal jsem tě, cucáku!“ - SMRTELNÉ ZLO II

Představitel démonobijce Ashe ze série SMRTELNÉ ZLO Bruce Lorne Campbell se narodil 22. června 1958 v Royal Oak v Michiganu ve stejné porodnici jako o rok později režisér SMRTELNÉHO ZLA a jeho velký kámoš Sam Raimi. K hraní ho už v dětství přivedl jeho otec, který účinkoval v místním divadle a Bruce brával s sebou. Od osmi let tam Bruce hrál s ním, několikrát i pod jeho režijní taktovkou a mezitím s kamarády ze sousedství točili kraťasy na super-osmičku. V roce 1975 se v hodinách dramatu na střední škole seznámil a rychle padl do oka se Samem Raimim a společně se svými spolužáky, mj. s Raimiho mladším bratrem Tedem a kámošem Scottem Spiegelem, následně natočili okolo padesátky krátkých snímků, ze kterých stojí za zmínku hororová komedie IT´S MURDER! (1977), kde si Bruce zahrál detektiva a Raimi invalidního padoucha či horor CLOCKWORK (1978). Bruce se brzy definitivně vyšvihl zpoza kamery před ni, protože se všichni jednomyslně shodli na tom, že on je z nich „ten, koho chtějí ženy vidět na plátně“.

Bruce s Raimim byli pevně odhodlaní prorazit na poli filmu a aby získali peníze na svůj první celovečerní film, dali se svým dalším společníkem Robertem Tapertem za jediný víkend dohromady půlhodinový černobílý horůrek WHITHIN THE WOODS (1978) jako ukázku pro potenciální investory. Na jeho základě se jim podařilo získat 350 000 dolarů (o 50 000 více než kolik stál ve stejné době natočený první HALLOWEEN a PHANTASM) za které natočili legendární horor SMRTELNÉ ZLO (1981), o čtveřici mládežníků, které na výletě v horách napadnou krvežízniví démoni. Jak se jeho natáčení protahovalo, Bruceovi zaneprázdnění spoluhráči postupně odpadali až zůstal na place sám a stal se hlavním hrdinou snímku.

Film zabodoval u diváků i kritiky (Stephen King ho označil za nejoriginálnější horor roku) a pro Bruce, Raimiho a Taperta se stal vstupenkou do Holywoodu. Na svůj další film, krimikomedii VLNA ZLOČINU (1985) už dostali od společnosti Columbia Pictures rozpočet 3 miliony dolarů, ale euforie netrvala dlouho. Na poslední chvíli studio pro ně málo známého Bruce přeobsadilo a i ostatní dostali později během natáčení tvrdou lekci o tom, jakým způsobem funguje studiová výroba, završenou komerčním neúspěchem hotového filmu. Vypadalo to, že Bruceova i Raimiho filmová kariéra skončí dříve než vůbec začala a veškeré jejich naděje se v tu chvíli upnuly k natočení jasného kasovního trháku, kterým se jevilo vysokorozpočtové pokračování/remake SMRTELNÉHO ZLA.

Veleúspěšné SMRTELNÉ ZLO II, natočené bez zásahů studia se stejným štábem jako jednička a za stejné peníze jako VLNA ZLOČINU, skutečně spláchlo pachuť z předchozího nepodarku a speciálně Bruce si touhle svou bláznivou one man show bohatě vynahradil, jak při něm přišel zkrátka. Jestliže v jedničce dominoval hlavně v druhé polovině, kdy se ostatní herci dávno zdekovali a zaskakovali je namaskovaní náhradníci, tady mu patřila naopak první polovina a samozřejmě se jeho postava opět jako jediná dožila konce filmu. Druhý díl mnohem více akcentoval humor a Bruce jako nedobrovolný bojovník s lesním démonem Ash, vyzbrojený motorovou pilou a upilovanou brokovnicí a nucený čelit vlastní zlomyslné končetině, v něm podal úžasný komediální výkon.

Ještě před druhým SMRTELNÝM ZLEM si Bruce zahrál zcela vážnou hlavní roli v dramatu GOING BACK (1983) a po úspěchu ZLA se s dalšími nabídkami na hlavní role mimo Raimiho filmařskou rodinu doslova roztrhl pytel. Bruce si tak před další spoluprací s Raimim stihl připsat dlouhou řadu rolí, převážně v béčkových hororech, přičemž k těm nejlepším patřila hned ta první, v populárním hororu MANIAC COP (1988). Snímek natočil režisér drsného slasheru MANIAC William Lustig podle scénáře původně televizního scenáristy Larryho Cohena (série IT´S ALIVE, AMBULANCE), který později napsal scénář k úspěšné TELEFONNÍ BUDCE, a Bruce si tu zahrál neprávem obviněného policistu na stopě zabijáka v policejní uniformě. K této roli se o dva roky později vrátil cameem na začátku MANIAC COPA II (1990), ve kterém jej vystřídal jiný proslulý béčkařský xicht, Robert Davi.

V rychlém sledu pak následovala béčka MĚSÍČNÍ PAST (1989), v níž se jako astronaut utkal na Měsíci s jeho nepřátelskými robotickými obyvateli, DĚS V HLAVĚ (1990), který mu jako protihráče přihrál jinou hororovou ikonu, Anguse „Tall Mana“ Scrimma, upírština SLUNCE, ÚSVIT A UPÍŘI (1991) nebo VOSKOVÉ MUZEUM II: ZTRACENO V ČASE (1992), oboje od béčkového řemeslníka Anthony Hickoxe (VOSKOVÉ MUZEUM, HELLRAISER III, WARLOCK II: ARMAGEDDON). Kromě toho se spolu s bratry Raimiovými mihnul v režijním debutu jejich společného kamaráda Scotta Siegela, černohumorném slasheru NARUŠITEL (1989) a také si zahrál dvojroli v jeho dosavadní filmografii poněkud divně se vyjímající romantické komedii LUNATICS: THE LOVE STORY (1991) svého kámoše ze střední školy, Joshe Beckera, v jehož kraťasu OEDIPUS REX (1971) inspirovaném Sofoklovou hrou kdysi ztvárnil krále Kreónta.

Mezitím Raimi slavil úspěch s comicsovým DARKMANEM, dalším filmem pro jehož titulní roli bohužel nebyl Bruce studiu dost dobrý. Místo něj ji tenkrát dostal známější Liam Neeson a Bruce se pouze symbolicky objevil v posledním záběru filmu. Značný ohlas snímku provázela i velkorysá nabídka Dina De Laurentiise na natočení třetího dílu SMRTELNÉHO ZLA. Ani Raimi ani Bruce se nenechali dlouho přemlouvat a pustili se do práce. Zatímco první ZLO stálo 350 000 a druhé už 3 miliony, rozpočet ARMÁDY TEMNOT, jak se třetí film nakonec jmenoval, dělal rovných 30 milionů dolarů. Její děj přímo navazoval na konec dvojky, kdy se Ash přenese časoprostorovým vírem do středověku a pokračoval i v jejím komediálním duchu, bohužel ale už ne v jejím komerčním úspěchu a svůj kultovní status si získal až s postupem času na videu.

To už ale Bruce ani Raimiho nemohlo zastavit. Raimi se pak načas s výjimkou režie westernu RYCHLEJŠÍ NEŽ SMRT (1995), v němž měl Bruce cameo, které ale bylo nakonec vystřiženo, plně soustředil na filmovou a televizní produkci a Bruce přesedlal z filmů na seriály. Spíš než z titulní role ve westernovém seriálu „DOBRODRUŽSTVÍ BRISCO COUNTYHO JR.“ si jej ale diváci pamatují z vedlejší role krále zlodějů Autolyca v Raimim produkovaných fantasy seriálech „HERKULES“ a „XENA“, na kterých si vyzkoušel i režii. Kromě toho si zahostoval mj. v „SUPERMANOVI“, „AKTECH X“ či „ČARODĚJKÁCH“. V druhé polovině 90. let pak prokládal málo zajímavé TV („TORNÁDO!“, „LOVE BUG“) a video filmy (BLÁZNIVÉ MANÉVRY, OD SOUMRAKU DO ÚSVITU II: KRVAVÉ PENÍZE) cameo roličkami v áčkách jako byla komedie Raimiho kámošů bratrů Coenových ZÁSKOK (1994), crichtonovská adaptace KONGO (1995) či Carpenterův ÚTĚK Z L.A. (1996). Objevil se také v sitcomu „ELLEN“ Ellen de Generess a v hlavní roli akčně-komediálního seriálu "JACK OF ALL TRADES".

Stejně si vedl i na začátku nového tisíciletí, kdy se mu o cameo roličky začal kromě Coenovců (NESNESITELNÁ KRUTOST, LUPIČI PANÍ DOMÁCÍ) zase starat i sám Raimi a Bruceovi tak připadla čest vymyslet ve SPIDER-MANOVI (2002) hlavnímu hrdinovi jeho přezdívku a v druhém díle jej vykázat z divadla pro pozdní příchod. Vedle toho se mihnul v dramatu Franka Darabonta MAJESTIC (2001) s Jimem Carreym, komedii SLOUŽIT SÁŘE (2002) nebo rodinném hitu SKY HIGH (2005). Jeho největšími úspěchy v tomto období byly ale hlavní role v rychle zkultovnělé hororové komedii Dona Coscarelliho BUBBA HO TEP (2002), v níž si zahrál Elvise Presleyho bojujícího na stará kolena v domově důchodců se starověkou egyptskou mumií a v jeho vlastním scenáristickém, produkčním a režijním počinu, nepříliš povedené sci-fi komedii MAN WITH THE SCREAMING BRAIN (2005), kde se po obou SPIDER-MANECH zase sešel s Raimiho bráchou Tedem.

Kromě filmů Bruce také propůjčil svůj hlas řadě videoher, z nichž tři byly založeny na SMRTELNÉM ZLU (Evil Dead: Hail to the King, Evil Dead: A Fistful of Boomstick, Evil Dead: Regeneration). Svou pozoruhodnou filmařskou kariéru shrnul v autobiografii If Chins Could Kill: Confessions of a B Movie Actor, která se okamžitě zařadila mezi bestsellery. S režisérem Coscarellim už delší dobu připravují poslední díl Coscarelliho kultovní hororové série PHANTASM s pracovním názvem PHANTASM´S END, který by ji měl spojit se sérií Sama Raimiho.


Ashovy klíčové hlášky:

SMRTELNÉ ZLO II:
„Got you. Goodnight, you little sucker!“
„GIMME BACK MY HAND!“
„WHO´S LAUGHING NOW?“
„Groovy.“
„Swallow this!“

ARMÁDA TEMNOT:
„Hail to the king, baby.“
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Jmenuji se Bruce

Jmenuji se Bruce

O filmu: Víte, co je největší nevýhodou točení laciných hororových béček? Třeba to, že se jejich příběhy mohou až příliš snadno stát příběhem vaším. Bruce Campbell, legenda z The Evil Dead, to nyní zakusí na vlastní kůži. Běžný normální divák ho…
61 %
249995 zhlédnutí
Přehrát film
Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

O filmu: Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za jedna z nejbizarnějších zařízení, která kdy vznikla. Ale i přesto, že všechny jeho vynálezy, od bot ve spreji až po překladač opičích myšlenek, byly naprostými…
70 %
167927 zhlédnutí
Přehrát film
Auta 2

Auta 2

O filmu: Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel, jedinečný odtahový vůz Burák, se dostanou na úžasná místa, když je jejich cesta zavede za moře. Tam budou soutěžit ve vůbec prvním celosvětovém závodě Grand Prix, kde se má rozhodnout o…
62 %
476805 zhlédnutí
Přehrát film
Mocný vládce Oz

Mocný vládce Oz

O filmu: Když se Oscar Diggs (James Franco), druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii. Sláva a bohatství jsou jeho, dokud nepotká tři čarodějky:…
59 %
132408 zhlédnutí
Přehrát film
Spider-Man

Spider-Man

O filmu: Peter Parker (Tobey Maguire) je dobrý a inteligentný, ale nenápadný chalan, ktorý žije so svojou tetou a strýkom a má rád fotenie a svoju spolužiačku Mary Jane (ktorá chodí s iným spolužiakom s veľkými svalmi a malým mozgom). Pri jednej…
75 %
328928 zhlédnutí
Přehrát film
Rychlejší než smrt

Rychlejší než smrt

O filmu: Do městečka Redemption přijíždí tajemná Ellen, mladá žena s šestiranným revolverem za pasem a s pomstou v srdci. Přijela zabít Heroda - muže, který tomuto městu vládne a který kdysi zničil její život. Herod pořádá každoročně pistolnickou…
69 %
38563 zhlédnutí
Přehrát film
Smrtelné zlo 2

Smrtelné zlo 2

O filmu: Ash (Bruce Campbell), jediný přeživší smrtelného zla, se vrací, se svou přítelkyní Lindou (Denise Bixler), do osamělé chaty hluboko v lese. Spolu objeví záhadnou nahrávku s hlasem profesora Knobyho, který cituje pasáže z Necronomiconu,…
80 %
41735 zhlédnutí
Přehrát film
Lesy

Lesy

O filmu: Mladá a citlivá dívka se v hrůzostrašném příběhu utkává se zlem, jež ožívá mezi stromy. Falburn Academy je prestižní dívčí škola ukrytá hluboko v lesích. Její nejnovější studentka Heather Fasulo (Agnes Bruckner) však není jako všechny…
53 %
5560 zhlédnutí
Přehrát film
Fargo

Fargo

O filmu: Cynický thriller FARGO hvězd amerického nezávislého filmu, bratrů Joela a Ethana Coenových je dalším inteligentním diváckým filmem vzniklým mimo Hollywood. Strohá režie ozvláštněná černým humorem a vynikající scénář vycházející ze skutečné…
85 %
43678 zhlédnutí
Přehrát film
Mravenčí polepšovna

Mravenčí polepšovna

O filmu: Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský – a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z…
56 %
71001 zhlédnutí
Přehrát film
Spider-Man 3

Spider-Man 3

O filmu: Pavoučí muž se vrací potřetí, opět s Tobeym Maguirem v hlavní roli. Tentokrát však nebojuje jen s padouchy, ale také se svým temným a agresivním „druhým já“: Dokáže se mu ubránit a získat zpět Mary Jane, kterou tolik miluje? Režie se ujal…
62 %
278948 zhlédnutí
Přehrát film
Spider-Man 2

Spider-Man 2

O filmu: Od chvíle, kdy se Peter Parker (TOBEY MAGUIRE) rozhodl opustit svou dlouholetou lásku Mary Jane Watson (KIRSTEN DUNST), aby se mohl v kostýmu Spider-Mana i nadále zodpovědně věnovat svému povolání superhrdiny, uplynuly dva roky. Jeho touha…
73 %
192252 zhlédnutí
Přehrát film
Škola superhrdinů

Škola superhrdinů

O filmu: V novém dobrodružství studia Walt Disney uvidíte plno superhrdinů i populární hollywooské herce Kurta Russella a Kelly Preston. První rok na střední škole je vždycky obtížný. Tím víc, když nastupujete na střední školu pro superhrdiny,…
54 %
133382 zhlédnutí
Přehrát film
Armáda temnot

Armáda temnot

O filmu: Poté, co se Ash pomocí přenesení času dostane do rytířské doby, začíná jeho další dobrodružství. Je vyslán, aby nalezl Knihu mrtvých. Ta dokáže zničit příšery, které ve středověku řádí, ale také ho dokáže přenést zpět do současnosti. Ash…
74 %
33654 zhlédnutí
Přehrát film
Lesní duch

Lesní duch

O filmu: Scenárista a režisér Sam Raimi uvádí svůj nelítostný, krví nasáklý debut, jenž se stal hororovým mezníkem. Nekonečný proud děsivé hrůzy a efektů, které vyvolávají noční můry, film právoplatně řadí mezi kultovní klasiku. Pět vysokoškoláků…
79 %
106268 zhlédnutí
Přehrát film
Nesnesitelná krutost

Nesnesitelná krutost

O filmu: Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží…
66 %
25236 zhlédnutí
Přehrát film
Darkman

Darkman

O filmu: Vynikající vědec Peyton Westlake horečně pracuje na převratném medicínském objevu umělé kůže, která mohla být využita k léčbě popálenin. Ve chvíli, kdy se ocitne se svým asistentem na prahu úspěchu, přepadne jeho laboratoř gang vedený…
62 %
12633 zhlédnutí
Přehrát film
C.K. Williams: Tar

C.K. Williams: Tar

O filmu: Snímek TAR je motivován stejnojmennou sbírkou básníka a držitele Pulitzerovy ceny C.K. Williamse. Prolínají se v něm adaptace jedenácti básní, jež nás zavádějí na poetickou cestu napříč Williamsovým životem. Film pokrývá období několika…
42 %
8257 zhlédnutí
Přehrát film
Lupiči paní domácí

Lupiči paní domácí

O filmu: Šarlatánský profesor Goldthwait Higginson Dorr (Tom Hanks) dal dohromady skupinu expertů, se kterými se chystá provést loupež století. Tým: Odborníci na výbušniny, kopání tunelů, hrubou sílu a špionáž. Základna: Sklep nic netušící staré…
64 %
21975 zhlédnutí
Přehrát film
Majestic

Majestic

O filmu: Píše se rok 1951 a hollywoodský scenárista Peter Appleton dostává předvolání, aby se dostavil k výslechu před Výbor pro vyšetřování neamerické činnosti. Appleton však náhodou havaruje s autem a při nehodě ztratí paměť. Skončí v městečku,…
77 %
27778 zhlédnutí
Přehrát film
Záskok

Záskok

O filmu: Čerstvý absolvent university Norville Barnes přijíždí do New Yorku hledat své štěstí v oblasti obchodu a financí. Ve stejnou dobu, kdy Norville získává místo v podatelně velké společnosti Hudsucker Industries, vrhá se její zakladatel…
74 %
8456 zhlédnutí
Přehrát film
Kongo

Kongo

O filmu: Na nebezpečnou výpravu do neprostupné džungle na úpatí konžské sopky Mukenko se vydává pestrá společnost, v níž má téměř každý svůj vlastní skrytý cíl. Mladý vědec chce vypustit do přírody gorilí Samičku, energická elitní zaměstnankyně…
52 %
16956 zhlédnutí
Přehrát film
Cesta na vrchol světa

Cesta na vrchol světa

O filmu: Strhující drama, inspirované životním příběhem Erika Weihenmayera, začíná v jeho třech letech. Tehdy u něj lékaři diagnostikovali vážnou genetickou poruchu, jejíž vinou pomalu ztrácel zrak až k úplné slepotě, která ho postihla ve třinácti.…
64 %
11541 zhlédnutí
Přehrát film
Voskové muzeum 2: Ztraceni v čase

Voskové muzeum 2: Ztraceni v čase

O filmu: Po děsivé návštěvě ve voskovém muzeu se Mark a Sarah musí zachraňovat zběsilým útěkem. Zanechávají za sebou hořící voskové figury, které náhle ožily a způsobily hrozivou zkázu... A přece jeden voskový svědek unikl ničivým plamenům. Vzápětí…
54 %
15072 zhlédnutí
Přehrát film
Slunce, úsvit a upíři

Slunce, úsvit a upíři

O filmu: Poté, co byli upíři pronásledováni po mnoho staletí, rozhodl se hrabě Mardulac shromáždit zbylé upíry a schovat se s nimi někam na západ. Zde žijí v jednom zapomenutém městě a živí se umělou krví, vyráběnou v továrně. Mezi upíry však…
56 %
9521 zhlédnutí
Přehrát film
Útěk z L.A.

Útěk z L.A.

O filmu: Akční thriller přináší apokalyptickou vizi USA. V roce 1998 kriminalita v L.A. stoupá natolik, že musí být použité speciální jednotky. Prezident předpovídá obrovské zemětřasení, které zničí město. Jeho předpověď se vyplní, otřasy půdy o…
52 %
12041 zhlédnutí
Přehrát film
Sloužit Sáře

Sloužit Sáře

O filmu: Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elisabeth Hurley…
57 %
21746 zhlédnutí
Přehrát film
Maniac Cop

Maniac Cop

O filmu: Šokované obyvatelstvo New Yorku děsí série nevyjasněných brutálních vražd. Nemilosrdným zabijákem je záhadný dvoumetrový muž v policejní uniformě. Matt Cordell byl dříve poctivým policistou, který neohroženě bojoval proti zločinu. Po…
65 %
9799 zhlédnutí
Přehrát film
Narušitel

Narušitel

O filmu: Neurvalý Craig se pohádá se svou bývalou dívkou Jennifer pracující jako pokladní v supermarketu a poté, co fyzicky napadne i další zaměstnance, je jimi ze samoobsluhy vyhozen. Téhož večera vystupuje ze stínů regálů se zbožím s nízkými…
66 %
8823 zhlédnutí
Přehrát film
Měsíční past

Měsíční past

O filmu: Jason Grant a Marty Tanner, dva američtí kosmonauti, objeví na Měsíci stopy čtrnáct tisíc let vyhynulé kultury - mimozemský vesmírný koráb. Na Zem dopraví zvláštní vzorek podobný fotbalovému míči. Jen co přistanou, domnělý míč se změní v…
59 %
14275 zhlédnutí
Přehrát film
Herkules: Zrod legendy

Herkules: Zrod legendy

O filmu: Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules! Herkules vládl magickou silou, jakou do té doby svět neviděl.…
49 %
11456 zhlédnutí
Přehrát film
Od soumraku do úsvitu 2

Od soumraku do úsvitu 2

O filmu: Vůně peněz přitahuje lidi, chuť krve zas někoho jiného... Šerif Lawson má nos na problémy podezírá nevinně se tvářícího lupiče Bucka, že zase něco chystá - a má pravdu. Buckův kumpán Luther právě uprchl z vězení a rozhodli se spolu…
37 %
7179 zhlédnutí
Přehrát film
Herkules: Zrod legendy

Herkules: Zrod legendy

O filmu: Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules! Herkules vládl magickou silou, jakou do té doby svět neviděl.…
49 %
569 zhlédnutí
Přehrát film
Crimewave

Crimewave

O filmu: Dvojice vražedných maniaků se vydává na krvavou pouť, během níž likvidují vše živé, co se jim postaví do cesty! Nechybí ani pořádná dávka černého humoru v pekelně zábavné historce, vyprávěné odcouzencem na elektrickém křesle.(oficiální…
60 %
2234 zhlédnutí
Přehrát film
Mindwarp

Mindwarp

O filmu: V roce 2037 po jaderné katastrofě lidé usoudí, že pro ně bude bezpečnější vstoupit do virtuálního světa tzv. Inworldu, který zcela ovládá počítač. Avšak jedna dívka se rozhodne zkusit žít v reálném světě. Bude se muset postavit…
52 %
3794 zhlédnutí
Přehrát film
The Escort

The Escort

O filmu: /
59 %
11790 zhlédnutí
Přehrát film
Maniac Cop 2

Maniac Cop 2

O filmu: Množící se důkazy přesvědčují newyorskou policii, že její bývalý příslušník Matt Cordell, proslulý mědvědí silou a hrozivě zjiveným obličejem, stále ještě žije a mstí se všem, kteří jsou zodpovědni za jeho diskreditaci a znetvoření.…
60 %
10332 zhlédnutí
Přehrát film
V.I.P.

V.I.P.

O filmu: Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život…
15 %
5449 zhlédnutí
Přehrát film
Burn Notice: The Fall of Sam Axe

Burn Notice: The Fall of Sam Axe

O filmu: Sam Axe osvětluje svým nadřízeným svou poslední misi, na kterou byl poslán jako trest za to, že spal s manželkou svého velitele. Byl poslán do Kolumbie, ale z původně rutinního pozorovatelského úkolu se stal boj o život, kdy musí utíkat a…
70 %
6108 zhlédnutí
Přehrát film
Spider-Man: Paralelné svety

Spider-Man: Paralelné svety

O filmu: Film na motivy marvelovského komiksu je příběhem podivínského středoškoláka Petera Parkera (Tobey Maguire). Jako dítě osiřel, byl šikanován a nebyl schopen vyznat lásku okouzlující dívce ze sousedství Mary Jane Watsonové. Říct o jeho…
76 %
34594 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku