Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Bridget Marquardt

Bridget Marquardt
Datum narození: 25.09.1973
Místo narození: Tillamook, Oregon, USA

Životopis:

Narodila se v Tilamooku, ve státě Oregon, kam se její rodina přistěhovala z města Lodi v Californii. Krátce po narození se malá Bridget s rodinou znovu přestěhovala do Californie, kde byla vychovávána. Její rodiče se rozvedli a Bridget žila u matky, která se znovu vdala. Bridget s matkou a otčímem žili na otčímově ranči.

Bridget navštěvovala Galtovu Vysokou Školu, pak byla přesunuta na vysokou v Lodi, kterou vystudovala v roce 1990. Dále vystudovala San Joaquinskou Delta College a Californskou Státní Univerzitu. Získala také titul B.A. v oboru komunikace s důrazem na veřejné vztahy. Po přestěhování do Los Angeles získala další titul v oboru komunikace a to od univerzity ve Stocktonu. Absolvovala i srovnávací kurz televizní žurnalistiky.

Některé z jejich kamarádek ji vybízeli pro focení do časopisu Playboy. Bridget proto poslala do redakce Playboye dopis s dotazem jak se stát Playmate. V roce 1998 ve svých 25 letech se stala účastnící hledání o Playmate tisíciletí. Focení se podařilo, a proto byla Bridget pozvána do vily Playboye na další testovací snímky. Byla často hostem ve vile, proto ji byla nabídnuta v říjnu 2002, po více než roce od první návštěvy, možnost nastěhovat se zde a stát se Hefnerovou přítelkyní.

17. září 2007 byla zveřejněna informace, že je Bridget vdaná za Chada Marquardta. Informace se potvrdila, ale ukázalo se, že před návštěvou vily už byli odloučení a byli v rozvodovém řízení. Bridget má velmi ráda zvířátka, má kočku se jménem Gizmo a psa se jménem Wednesday, kterému říká Winnie. Pes byl v roce 2008 operován, kvůli infekci v oku.

Bridget nejdříve pracovala jako tanečnice v podniku Rhino Spirit, poté se věnovala modelingu a herectví. Bridget vystupuje od roku 2005, spolu s oběma dalšími přítelkyněmi (Holly Madison a Kendra Willkinson) Hugha Hefnera, v televizní show THE GIRLS NEXT DOOR. Spolu s Holly a Kendrou se objevovala v seriálu ENTOURAGE a ještě s Hefnerem v epizodě nazvané Aquamansion. S Holly a Hefnerem se objevila v jedné epizodě seriálu CURB YOUR ENTHUSIES. Sama účinkovala v hororové komedii KOTTENTAIL, kde si zahrála vědce vykonávajícího pokusy na králících, dále jedné epizodě THE MAN SHOW a CELEBRITY PARANORMAL PROJECT, kde se projevil její zájem o paranormální jevy.

Objevila se, ale i v počítačové hře "Playboy:The Mansion" z roku 2004, jako jedna z Hefnerových Playmates. Od 1. června 2007 uvádí svou vlastní rádiovou show "Bridget & Wednesday Friday Show" na Sirius Radio's Playboy Station. V říjnu 2007 soutěžila v reality show "The Search for the Next Elvira", skončila ve finálové šestce. 1.července 2008 se poprvé objevila spolu se zbytkem "Girls Next Door" ve filmu SCARY MOVIE 4" a THE HOUSE BUNNY a naposledy i v nové show stanice NBC "Celebrity Family Foud". Od června 2008 má na Travel Channel svůj vlastní televizní pořad "Bridget's Beaches".
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Scary movie 4

Scary movie 4

O filmu: Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné…
47 %
303221 zhlédnutí
Přehrát film
Domácí mazlíček

Domácí mazlíček

O filmu: Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je…
49 %
153618 zhlédnutí
Přehrát film
Nesnesitelná krutost

Nesnesitelná krutost

O filmu: Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží…
66 %
25252 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku