Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Barber, Glynis Sharon

Barber, Glynis Sharon
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Glynis Barber (rodným jménem Van Der Reit) se narodila v jihoafrickém Durbanu, odkud se s maminkou a nevlastním tatínkem Alexandrem Maxem odstěhovala do Johannesburgu v Jižní Africe. Po gymnáziu se rodiče rozhodnou,že by měla zkusit hereckou školu Mountview Theatre v Londýně. Glynis tam odjíždí v 18 letech,ale bohužel bez matky,která zemře. Začátky v Anglii nebyly lehké,ale i přesto se z Glynis stala velmi slavná herečka. Nejdříve se věnuje modelingu a pak přechází z divadelních prken rovnou před kamery. Jejím největším úspěchem byl seriál Dempsey and Makepeace, detektivní seriál vznikl v podstatě na popud televizních diváků. Poté, co v roce 1983 skončili legendární Profesionálové, diváci očekávali další hrdiny podobného ražení. Seriál pak byl poprvé uveden v roce 1985 dvouhodinovým pilotním filmem. V této době byla Glynis tak slavná,že se kvůli fotografům bála vyjít i před dům. Zatím hrála a hostovala Glynis v cca 34 filmech a seriálech. V současné době jí můžete vidět v divadlech.Zajímavosti: Glynis aktivně podporuje charitu a je proti rasismu a utlačování žen. Příjmení Barber získala Glynis po svém první muži. Glynis odmítá jíst maso.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku