Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Banas, Michala Elizabeth Laurinda

Banas, Michala Elizabeth Laurinda
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Narodila se 14. listopadu 1978 ve Wellingtonu na Novém Zélandu. Znamení je štír. Do Austrálie se přestěhovala, když jí bylo 10 let. Její oblíbení herci jsou Johnny Depp, Cate Blanchett, Eric Bana a Meryl Streep.Má dva starší bratry Leona a Alexe a mladší sestru Claudii. Její bratr Leon žije v Adelaide. Její přezdívka je Mickey. Její oblíbené jídlo je čokoláda. Michala by se ráda setkala s hercem Johnny Deppem.Její zájmy zahrnují piano, firmy, muzika a jídlo.Michala se vždycky zajímala o muziku. Michala byla součástí dvou skupin – první rock-pop skupina se jmenovala Pass The Peas a druhá akustická trojice Cosmo. V seriálu McLeodovy dcery se poprvé objevila v květnu 2004 jako Kate Manfredi. Michala byla nominována na nejpopulárnější ženský objev roku 2002. Bohužel nevyhrála a cenu získala Lisa Chappell. Její první velký úspěch jako herečka byl v roce 1995, když hrála roli Louise Iredale v Mirror, Mirror a byla nominována na cenu za nejlepší mladou herečku v roce 1996 na předávání televizních cen na Novém Zélandu za účinkování v show. Michala je dcera Johna Banase, který psal díly pro mnoho show, například Blue Heelers, Water Rats, Stingers, a režíroval Mirror, Mirror. I když bydlí v Austrálii, za svůj domov stále považuje Nový Zéland.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku