Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Baldwin, Daniel Leroy

Baldwin, Daniel Leroy
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Daniel Baldwin je třetí nejstarší dítě z šesti, čtyři z nich jsou hvězdní herci (kupodivu se jedná o samé chlapce). Navštěvoval asi rok Ball State University, kde plánoval studovat psychologii. V roce 1988 opustil školu, aby začal pracovat jako komik před začátkem hraní. Měl neustálé problémy se zákonem, nejvážnìjší byl drogový majetkový útok. Za svou dosavadní kariéru si zahrál ve více než 60-ti filmech a seriálech, na dvou se podílel producentsky (Triggermen (2002) a Bare Witness (2002)) a režírova lFall (2000) a Tunnel (2000).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku