Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Balcar, Miloslav

Balcar, Miloslav
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Miloslav Balcar byl řadu let spojený s divadlem Semafor, kde působil jako příležitostný herec drobných rolí, jako inspicient nebo rekvizitář. Vystupoval v představeních Suchého a Šlitra i Šimka s Grossmannem, objevil se v úvodní scéně filmu Hoří, má panenko (malíř, kterého nechají hasiči viset na hořící oponě). V drobných rolích se mihl i ve filmech Zločin v šantánu, Skřivánci na niti nebo Dívka na koštěti. Bohužel v Semaforu způsobil (snad i nechtěně) řadu konfliktů (např. prodával před divadlem vstupenky na už prodaná místa), díky čemuž byl nakonec po mnoha výhrůžkách z divadla propuštěn, čímž zcela zmizel z kulturního života. Podle svědectví F. R. Čecha se později živil např. jako hrobník na Olšanech.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku