Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Baird, Diora

Baird, Diora
Věk: 31 let
Datum narození: 06.04.1983
Místo narození: Miami, Florida, USA
Zvěrokruh: beran  
Výška: 173 cm
Váha: 54 kg

Životopis:

Diora Baird byla jako dítě chorobně nesmělá. Později se v Miami dostala do světa showbyznysu tím, že hrála v reklamách pro Osh Kosh a Kmart. Když jí bylo deset, matka se rozhodla překonat její nesmělost tím, že ji přihlásila na kurzy herectví. Po střední škole si sbalila to nejnutnější a vydala se do Los Angeles. Tam se přihlásila na konkurz pořádaný prestižní komediální skupinou The Groundlings a ve volném čase dělala to, co každý mladý herec, který hledá angažmá a lepší herecké příležitosti: úklid hotelových pokojů, umývání nádobí, starání se o děti, klauna na párty pro děti a různé jednoduché rekonstrukční a úklidové práce. Během jedné rekonstrukční práce ji objevil její současný manažer a tím se její život navždy změnil. Baird byla vybrána do kampaně pro módní řadu firmy Guess, jejíž plakáty jsou k vidění na billboardech a v autobusech po celých Spojených státech. Její první herecká příležitost přišla v roce 2005 - objevila se v úvodu filmu v malé roličce jedné z milenek Owena Wilsona v hitu studia New Line Cinema Nesvatbovi. Vzápětí se objevila v několika dílech seriálu South Beach, který produkuje Jennifer Lopez. V roce 2006 se objevila v teenagerské komedii Accepted, kde dále hrají Justin Long, Jonah Hill a Blake Lively a také v hororovém snímku režiséra Jonathana Liebesmana, Texaský masakr motorovou pilou: Počátek. Dioru Baird můžeme vidět také v komediální sérii Big Day v produkci ABC, kde jsou jejími kolegyněmi Marla Sokoloff a Wendie Malick. Tento seriál zaznamenává hodinu po hodině celý svatební den (hodina – epizoda) a byl uveden na konci roku 2006. Diora Baird také získala hlasovou roli jedné z osudových žen ve videohře Zjizvená tvář, která vychází ze slavného filmu s Al Pacinem. Tuto hru uvádí na trh společnost Vivendi/Universal v říjnu 2006. Z jejích dalších filmů jmenujme Fifty Pills, kde se objevila i Kristen Bell a nezávislý snímek Hot Tamale, v němž hrají i Carmen Electra a Jason Priestly. Tento snímek získal cenu v kategorii nejlepší film na Boston International Film Festival 2006. Diora Baird v současné době žije v Los Angeles.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku