Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Bahúl, Milan

Bahúl, Milan
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Charismatický slovenský herec Milan Bahul se narodil 25. září 1960 v Bratislavě. Vystudoval herectví na bratislavské Vysoké škole múzických umění, absolvoval roku 1983. Pět let působil martinském Divadle Slovenského národního povstání. V Bratislavě působil v Divadle Nová scéna a je členem Činohry SND. V Čechách natáčí již přes deset let. Počátky v českém filmu pochází z PLAYGIRLS I. (1994), kde dostal roli Daniela Dalika, přes Jakubiskův snímek NEJASNÁ ZPRÁVA O KONCI SVĚTLA (1997), kde si zahrál Gorana, až po Chlumského pohádku O SVATEBNÍ KRAJCE (2003) v roli krále. V současnosti se představuje v seriálech POSLEDNÍ SEZONA (2006) DOBRÁ ČTVRŤ (2008) a ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 (2008) v roli doktora Pusenského.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku