Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Baccarin, Morena

Baccarin, Morena
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Morena Baccarin se narodila 2 června 1979 v Brazílii v Rio de Janeiru kde také 10 let vyrůstala. Pak se se svými rodiči přestěhovala do New Yorku, kde později vystudovala. Je dcerou známé brazilské herčky, Vera Setty. Svoji asi zatím největší roli získala v americkém sci-fi seriálu Firefly(2002) a následujícím filmu Serenity. V tomto seriálu vystupovala jako luxusní společnice Inara Serra zde také proslula velkým množstvím různorodých kostýmů. Dále hrála v americkém sci-fi seriálu Stargate SG1 (Adria) dcera Valy a vůdkyně orijské armády. Další role: Way Off Brodway(2001) Sands of Oblivion(2007) zde si zahrála postavu archeoložky (Alice Carter). Zahrála si také v americkém seiálu z lékařského prostředí Heartland(2007)tady hrála ošetřovatelku Jessicu Kivala. Morena také hostovala v několika epizodách seriálu O.C. V budoucnu se objeví například ve filmu Death in Love. Pro zajímavost v překladu ze španělštiny znamená její křestní jméno brunetka nebo také tmavovláska což se k ní určitě hodí.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku