Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Andrea Elson

Andrea Elson
Datum narození: 06.03.1969
Místo narození: New York City, New York, USA

Životopis:

Andrea Elson je americká herečka. Narodila se v roce 1969 dne 6. března v New Yorku. V šesti letech si uvědomila, že má ráda herectví, když hrála na škole Alenku v říši divů. Rozhodla se stát herečkou. Její největší úspěch je role Linn Tannerovou, kterou hrála od roku 1986 - 1990 v seriálu ALF. Diváci jí mohli vidět v seriálech jako jsou: MLADÍ A NEKLIDNÍ, SIMON & SIMON, ŽENATÝ SE ZÁVAZKY, PARKER LEWIS MUSÍ VYHRÁ, KROK ZA KROKEM, nebo JSEM DO TEBE BLÁZEN. V roce 1993 se provdala za Scotta Hoppera se kterym má jedno dítě, dceru Claire ( narozená v roce 1997). V současné době žije v Los Angeles. Má starší sestru Samanthu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku