Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Alimi Ballard

Alimi Ballard
Datum narození: 17.10.1977
Místo narození: Bronx, New York, USA

Životopis:

Americký herec s africkými kořeny Alimi Ballard se narodil 17. října 1977 v newyorském Bronxu v USA. Svou první hereckou příležitost dostal už ve svých šestnácti letech v nepříliš úspěšném seriálu LOVING. O dva roky později, v roce 1995 si zahrál v seriálech NEW YORK UNDERCOVER a THE CITY. Další větší role přišla za další dva roky, když si zahrál v dalším seriálu ARSENIO, ale hlavně dostal roli Quizmastera Alberta v poměrně populárním seriálu SABRINA, MLADÁ ČARODĚJNICE. V roce 1998 pak konečně přišla i první filmová role, a to Bobby Rhue ve snímku DRTIVÝ DOPAD. Na konci roku 1999 se objevil také v seriálu MALCOLM & EDDIE.

Rok 2000 byl pro něho zase o něco úspěšnější. Zahrál si malou roli ve filmu TEN NEJLEPŠÍ s Robertem De Nirem a Charlize Theron v hlavní roli a také si zahrál v seriálech DETEKTIV NASH BRIDGES a POLICIE NEW YORK. Také si zahrál malou roli v televizním snímku LITTLE RICHARD a pravidelně začal hrát v dalším televizním seriálu ČERNÝ ANDĚL. Rok 2001 mu opět přinesl jen jeden film AUTOMATIC, ale rok poté už si zase zahrál ve dvou seriálech – PHILLY a STRÁŽKYNĚ ZÁKONA – a také v dramatu THREE DAYS OF RAIN, kde hrál hlavní roli Peter Falk.

V roce 2003 se objevil v roli hudebního producenta v jednom dílu KRIMINÁLKA LAS VEGAS, v krátkém snímku STUDIO CITY, v televizním seriálu SHE SPIES a ve filmu VZKVÉTAJÍCÍ MĚSTO. V roce 2004 ještě natočil film BLACK CLOUD, ale to už přišlo v roce 2005 asi jeho nejdůležitější rozhodnutí, když přijal nabídku na roli agenta Davida Sinclaira v seriálu VRAŽEDNÁ ČÍSLA. Hrál skoro ve všech dílech seriálu a také se stalo jednou z jeho hlavních hvězd.

V roce 2009 pak namluvil roli Falcona v animovaném seriálu THE SUPER HERO SQUAD SHOW a v roce 2011 přijde do kin snímek RYCHLÁ A ZBĚSILÁ PĚTKA, kde si zahrál roli Fusca.

Alimi už několik let žije s herečkou Dior Raye, s níž má i dvě děti. Je to také vášnivý sběratel komiksů a kromě filmů a seriálů si v roce 2003 zahrál i v hudebním videoklipu k písni Hip Hop Hooray od skupiny Naughty by Nature.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Rychle a zběsile 5

Rychle a zběsile 5

O filmu: Nohou zašlapávají pedál plynu do podlahy, jednou rukou řídí a v té druhé třímají zbraň nebo aspoň ukazují vztyčený prostředník. Jsou prostě rychlí a zběsilí. Už popáté. Pod vedením režiséra Justina Lina, jenž si vydobyl ostruhy na…
80 %
873316 zhlédnutí
Přehrát film
Drtivý dopad

Drtivý dopad

O filmu: K Zemi se blíží Wolf-Biedermanova kometa, větší než Mount Everest. Ke srážce, jež bude znamenat konec planety Země, má dojít za necelý rok. Zatímco se chystá vesmírná expedice, jež se má pokusit rozstřílet kometu jadernými zbraněmi, na…
63 %
37130 zhlédnutí
Přehrát film
Ten nejlepší

Ten nejlepší

O filmu: Dramatický příběh inspirovaný skutečným životním osudem záchranáře Carla Brasheara vypráví o statečném a čestném muži, jehož životní krédo znělo: Nikdy se nevzdávej! Nadaný leč chudý černošský mladík z amerického jihu neměl v roce 1943…
69 %
37719 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku