Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Aliette Opheim

Aliette Opheim
Datum narození: 21.07.1985
Místo narození: Täby, Stockholms län, Švédsko

Životopis:

Aliette Chrissi Opheim, švédská herečka a modelka, se narodila 21.července 1985 ve Švédsku. Vystudovala Akademii múzických umění na Univerzitě v Gothenburgu. Studovala balet a rytmickou gymnastiku ve Fryshusetu ve Stockholmu. Mimo baletu ještě ovládá moderní tanec, jazz show a poledancing. 

Poprvé se jako herečka objevila v TV seriálu VITA LÖGNER (2001-2003), poté si zahrála v krátkém filmu RING KATA CLARISSA (2004). Nejvíce se však proslavila rolí Idy ve filmu LÁSKA ON-LINE (2005). Následovaly filmy jako: kriminální drama GANGSTER (2007) role Sofie, TV minisérie PLAYA DEL SOL (2007-2009), role Charlotte nebo OLYCKSFAGELN (2009), role Vanessa.

Objevila se také v německém krimi seriálu DER KOMMISSAR UND DAS MEER (2007-2012), v TV minisérii ARNE DAHL: UPP TILL TOPPEN AV BERGET (2011). Mezi její nejnovější filmy patří SOMMARSTÄLLET (2013) role Nina a thriller SNABBA CASH - LIVET DELUXE (2013) role Lollo. 

Aliette hovoří třemi jazyky, a to, švédsky, norsky a anglicky. V současné době podepsala smlouvu s MIKAS Stockholm, největší modelingovou agenturou ve Švédsku.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Snadný prachy 3: Život deluxe

Snadný prachy 3: Život deluxe

O filmu: JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci – největší loupež švédské historie…
63 %
13090 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku