Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Ahney Her

Ahney Her
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: Lansing, Michigan, USA

Životopis:

Ahney Her vlastním jménem Whitney Cua Her je americkou herečkou s asijskými kořeny. Narodila se v Lansingu v Michiganu v roce 1992 prožila tu i celé své dětství. Přesně ve 2. ročníku školy Sexton High School se objevila ve filmu Clinta Eastwooda. Předtím studovala 3 roky drama na místní talentové škole. Její první filmová role byla tedy ve filmu GRAN TORINO režírovaném Clintem Eastwoodem, který i ztvárnil hlavní roli. V GRAN TORINU Eastwood hraje veterána z korejské války, který pomáhá rodině Hmongů ze sousedství.

Ahney si zahrála roli Sue, inteligentní a vtipnou starší sestru Thaa, kterého hrál Bee Wang. Když byl film vpuštěn do světa, Ahney bylo přesně 16 let. Do filmu se dostala poté co odpověděla na dopis ke castingu vyvěšený na fotbalovém turnaji. V dopise stálo, že se hledá potenciální Hmongská herečka. V roce 2009 v rozhovoru pro The Grand Rapids Press řekla: "Nemohla jsem tomu uvěřit, protože ten dopis říkal něco o Clintu Eastwoodovi a o tom, jak hledá Hmongské lidi do svého filmu. Jsem vážně ráda, že jsem se přihlásila, protože pracovat s člověkem jako je Clint je opravdová pocta a není to pocta jen pro mě, ale i pro celé naše etnikum". Ahney byla v Grand Rapids v Michiganu když poprvé shlédla film. Později se v Grand Rapids zůčastnila dalšího promítání, když byly v divadle Theatre One udělovány ceny Celebration! Cinemas North.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Gran Torino

Gran Torino

O filmu: Film vypráví příběh neústupného válečného veterána Walta Kowalského, který si s přibývajícím věkem uvědomuje, že na nový svět už nestačí. Musí se konfrontovat jak se sousedy rozličného etnického původu, tak se svými hluboce zakořeněnými…
90 %
147791 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku