Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Aaron Carter

Aaron Carter
Datum narození: 07.12.1987
Místo narození: Tampa, Florida, USA

Životopis:

Aaron Carter, bratr slavného zpěváka skupiny Backstreet boys Nicka Cartera, se narodil 7.12.1987 v Tampě na Floridě. Jeho rodiče nebyli umělecky zaměřeni, ale vedli domov důchodců. Aaron má čtyři vlastní sourozence a dva nevlastní. Už od malička rád zpíval a už v 10 letech byl populární po celém světě.

Jeho začátky hudební kariéry se datují od roku 1997, kde začal dělat frontmana skupině Dead end. Předělávkou Crush on you, kterou zazpíval jako předskokan na koncertě Backstreet boys, se mu otevřela cesta k nahrání první desky, která vyšla 1.12.1997. Album se okamžitě stalo nejprodávanějším cd v několika zemích. Aaron také nazpíval písničky do prvního dílu Pokemonů či Deníku princezny. Jeho dalšího cd Aaron party se v USA prodalo 1,5 milionu kopií.

Koncem roku 2001 spolu s bratrem a dalšími umělci nahrál song What More Can I Give, který složil Michael Jackson jako charitativní píseň po událostech 11. září a který měl vydělat peníze pro oběti. Aaron si zahrál i v seriálech a filmech. Vidět jsme ho mohli jako Harryho v seriálu Sedmé nebe, Teena v Tlustém Albertovi, Owen Coola v Supercrossu a nebo jako JD McQueena ve filmu Popstar. Zahrál si také epizodní roli v sitcomu Sabrina - mladá čarodějnice, který je populární i u nás. V současné době Aaron pracuje na novém cd.

Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Tlustý Albert

Tlustý Albert

O filmu: V Americe celá generace vyrostla na sobotních komiksových seriálech Fat Albert a Cosby Kids a tyto oblíbené postavičky si našly cestu i do americké rodinné komedie režiséra Joela Zwicka.Nešťastná Doris sleduje v televizi, jak si Fat Albert…
37 %
25868 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku